Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

@zelenskiy_official

Володимир Зеленський

zelenskiy_official

Президент України

  • 11,9M Total Likes
  • 178K Tot. Comments
Під час офіційного візиту мав декілька зустрічей із представниками влади та бізнес-спільноти Федеративної Республіки Німеччина. Зокрема, із Федеральним канцлером Ангелою Меркель. Обговорювали низку важливих питань – війну в Україні, боротьбу з корупцією, розвиток економіки та створення сприятливого клімату для міжнародних інвестицій. Вдячний пані Меркель за змістовний і конструктивний діалог.
Добігає кінця цей день. A з ним – і мій офіційний візит до Французької Республіки. Продуктивний день, сповнений важливих зустрічей, перемовин, приємних вражень і надії на активну співпрацю в майбутньому. Ми з @olenazelenska_official вдячні Президенту Еммануелю Макрону і Бріжит Макрон за гостинність. La journée est presque terminée. Avec elle s’achève ma visite officielle en République Française. Une journée très efficace, plaine de réunions  importantes, d’entretiens d’affaires qui ont laissé des impressions prometteuses d’une coopération fondamentale dans l’avenir. Madame Olena Zelenska et moi sont très reconnaissants au président Emmanuel Macron et madame la présidente Brigitte Macron pour leur hospitalité.
Сьогодні День батька. Вітаю всіх батьків і, звісно, свого. Олександре Семеновичу, тату, зі святом! Ти завжди був і залишаєшся моїм головним моральним авторитетом. Будь ласка, будь здоровим, бадьорим, сповненим сил. Бережи себе і маму. Я вас люблю. #зднембатька
Об’єднавшись, зробити неможливе. Це наша національна ідея. U-20 збірна України з футболу – ви неймовірні! Ви – переможці, ви – наша надія, ви – свідчення того, що Україна зможе все. А молода Україна – навіть більше!
Дякую, мирний та вільний Маріуполь!
Завтра о 10.00 іду до Конституційного суду України.
Щоб краще розуміти дітей, треба інколи й самому ставати дитиною😉  Давайте залишимо нашим дітям країну, якою вони будуть пишатися!
На Банковій . Хоч гантелі не вкрали))) #добрийранокукраїно
‪Коли у тебе напружений графік, шаурма може бути рішенням. У цьому, як бачите, немає нічого страшного, незручного і тим паче – ганебного. А ще – допомагає не «забронзовіти», не відриватися від людей. Для тих, хто у владі, це корисно. Рекомендую! #ШаурмаТакШаурма
Кiнематографiчний тиждень в Україні. У четвер — 100-рiччя Одеської кіностудії, вчора — відкриття 48-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Вітаю всіх кінематографістів, серед яких я був донедавна.  I всіх простих любителів кіно, серед яких віднедавна я опинився.  Пiдтримка українського кiновиробництва — одне з прiоритетних завдань. Чекаємо крутих фiльмiв на екранах, високих бокс-офісів і міжнародних нагород. А головне — глядачів у кінотеатрах, якi обиратимуть наше кіно. Кiно, зняте в Україні.
Головний меседж мого виступу на iForum – сучасна Україна ХХІ століття можлива тільки разом з вами!  Долучайтеся, будь ласка, до наших команд і спільнот, пропонуйте свої стартапи, проекти та реформи.  Зовсім скоро @michael.fedorov розкаже, як це можна зробити. #iforum
Склав присягу.

Loading