Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#visittirana

Posts tagged as #visittirana on Instagram

19.737 Posts

☀️⛰Gati për të Dielën 🌄☀️ ❤Udhëtojmë së Bashku në Këtë Mrekulli Kaq Pranë Tiranës❤ 🏞 Eksplorim & Piknik 🎒 #ujevaraeshengjergjit 📸 📆24 Mars 📆 ⬇️Rezervo⬇️ 📨📲069 304 8443 ✔E ndodhur në afërsi të Tiranës kjo ujëvarë ka një bukuri mahnitëse dhe peisazh fantastik që karakterizohet në këtë periudhë nga llojshmëria e ngjyrave 🏞 🔴Vizitojmë ✔"Guroren e ngjyrave" ✔Ujëvarën ✔Fshatin Shëngjergj ✔Liqenin pranë Ujëvarës 🔴 CFARË FITONI NGA KY UDHËTIM? 📍RELAX në natyre larg zhurmës së qytetit. 🌲 📍Fundjavë ndryshe dhe plot argëtim. 📍MIQ të rinj✌ 📍Zbulon vende të reja të cilat bëhen pjesë të kujtimeve më të bukura. ℹ🚍Nisja në orën 08:30 nga Tirana,tek kafe Flora,"Rruga e Durrsit". ℹ🔽Çmimi 1000 lekë,përfshihen🔽 🔖Transporti 🔖Guida profesioniste 🔖Fotot📸 ℹ•ÇFARË DUHET ME VETE? 🆗️ 🔖➡️Veshje e përshtatshme. 🔖➡️Çantë shpine🎒. 🔖➡️Ujë, fruta të thata sipas dëshirës. ❤Kthimi për në Tiranë rreth orës 17:30😃😍. ℹ•KONTAKT 📲📩069 30 48 443 🚍........⛰........🏞.........📸........🌄 🔵REZERVONI: Dërgoni mesazh tek faqja në Fb/Inst Refresh Your Life ose tel/WhatsApp te numri i telefonit. #shengjergj #shengjergji #visittirana #tirana #shengjergj #tiranaoutdoor #exploretirana #tiranatour #udhetime #vende #fotografia #miq #visitalbania #argetim #bukuri #mahnitëse #refresh_yourlife👍
"Saturday clears away the rust of the whole week" • • • • • • #xherss_photography📸 #sunnyday #sunday #olderly #tiranaspring2019 #pazariiri #tiranasunday #bike #fruits #colours #flowers #art #insta #view #moments #pics #capture #picofthday #visittirana
Saturday mood 😎💃#TiranaSpring2019 📸 @thevelvetnomad . . . . . . . #visittirana #tirane #albania #visitalbania #balkans #travel #europe #traveleurope #ig #girl #fashion #style #influencers
Dielli po shkëlqen në verandën tonë ☀️ Stafi i Era Vila po ju pret për drekë 😀 .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #era #restorantera #tirana #foodie #foodporn #food #testimonials #hungry #restaurant #bar #enjoy #tiranarestaurants #visittirana #eracatering #eradelivery #foodphotography #albania #foodlover #foodgasm #nomnom #foodpic #yummy #healthy #foodstragam #delicious #delivery #catering #instafood #tasty
Nese po kerkoni nje dhurate unike atehere kjo mund te jete ideale per ju. Nje krijim i vecante vjen me materialet me te mira , per te krijuar dhuraten perfekte te personit te dashur qe deshironi tja dhuroni per te mbushur me gezim festat tuaja. Portret i realizuar duke prere pllaka druri qe i jep pamje 3 dimensionale. Permasat me te perdorshme jane 25x35cm dhe 35x50 cm. Dergesa ne cdo qytet. Pagesa kur e merrni porosine. Per personalizime apo informacione te tjera na kontaktoni ne dm ose whatsapp 0674883938 #makepeoplehappy #gifts #anniversary #photography #onlineshopping #memories #friends #fun #visittirana #tiranapost #tirana #tilllate #tiranalifestyle #tiranacity #tirana #handmade #girls #girlsstuff
Nga dita ne dite bota po kerkon me ngulm Lider te rinje..Njerez te armatosur me dije, kultur dhe socializim te cilet nuk mendojne me ne terma devidente por levizin dhe mendojne ne terma te ekuacioneve njerezore. Liderat e se ardhmes jane ndryshe ! -Ata jane social. -Ata plotesojne nevojat e konsumatorit. -Zgjidhini probleme dhe thjeshtesojne te tashmen duke i dhene me pak vemendje te shkuares dhe te ardhmes ende te palindur. -Medjat sociale nga dita ne dite po krijojne lider te rinje ne biznes. Bizneset e vjetra e kane vendosur veten ne reforma andersa ata qe ende jo, po e ndjejne humbjen hap pas hapi. Mediat Sociale po ndryshojne menyren e te berit biznes, e komunikimit me njeri tjetrin apo me klientin duke u kthyer keshtu ne nje menyre te pashmangshme te te berit biznes per te tashmen dhe per te ardhmen. ____________________________ #mediatsociale #tiranalifestyle #tiranaalbania #tiranabusinesspark #tiranapost #visittirana #bussineswoman #entrepreneur #leadership #ceo @socialmediaaquila
Nga dita ne dite bota po kerkon me ngulm Lider te rinje..Njerez te armatosur me dije, kultur dhe socializim te cilet nuk mendojne me ne terma devidente por levizin dhe mendojne ne terma te ekuacioneve njerezore. Liderat e se ardhmes jane ndryshe ! -Ata jane social. -Ata plotesojne nevojat e konsumatorit. -Zgjidhini probleme dhe thjeshtesojne te tashmen duke i dhene me pak vemendje te shkuares dhe te ardhmes ende te palindur. -Medjat sociale nga dita ne dite po krijojne lider te rinje ne biznes. Bizneset e vjetra e kane vendosur veten ne reforma andersa ata qe ende jo, po e ndjejne humbjen hap pas hapi. Mediat Sociale po ndryshojne menyren e te berit biznes, e komunikimit me njeri tjetrin apo me klientin duke u kthyer keshtu ne nje menyre te pashmangshme te te berit biznes per te tashmen dhe per te ardhmen. ____________________________ #mediatsociale #tiranalifestyle #tiranaalbania #tiranabusinesspark #tiranapost #visittirana #bussineswoman #entrepreneur #leadership #ceo @socialmediaaquila
With spring come many other activities one can enjoy, either doing or watching others do them. Rent a boat at Tirana lake and enjoy the views or just walk around and enjoy the nature. .. .. #tiranaspring2019 #visittirana #tirana #lake #tiranalake #artificiallake #tiranaartificiallake #traveltirana #weekenedgetaway #weekendwithfriends #womenwhotravel #glt #instatirana #travel #albania2019 #holidays #visitalbania #myalbania #shqiperi #coloursofalbania2019
Aksesore Inoksi per kamiona prodhuar ne Tirane nga Inox G- art. ————————————————————————Per te porositur edhe ju aksesoret e Inoksit per kamionin tuaj, na kontaktoni : +355 69 20 66 027 +355 69 56 62 200 , info@inoxgart.com https://www.inoxgart.com/ ————————————————— Stainless steel truck accessories by Inox G-art. . . . . #mantruck #trucklife #man #truckstop #exhaust #stainlesssteel #stainless #steel #bumpers #truck #car #auto #inoxg_art #marmita #prapakolp #bumper #auto #paraurti #anteriore #paraurtianteriore #inox #car #tiranapost #shqiperia #albania #visittirana #kamion #kamioni #kamioni_balkan
▶️Smile ▶️Get Fit ▶️Enjoy your time Na beni follow ne @ems_albania . Stervituni me teknologjine me inovatore vetem 20 minuta ne jave💪 ☑️ Humbisni peshe ☑️Tonigikohuni ☑️Rrisni masen muskulare ☑️Eleminoni celulitin . 🔴 Nje seance 1500 leke ⚫️ Program stervitor 3 mujor 25000 per nje person 🔴 Program stervitor 3 mujor per 2 persona 40000 leke😱 . . #tirana #tiranapost #tiramisu #tiranalifestyle #tiranacity #tiranaalbania #tiranafashion #tirananightlife #visittirana
E dinit se videoklipi i këngës ‘Zemër e shqetësuar’ nga @devisxherahu është xhiruar në ambjentet e Miramar? - Së shpejti sërish në youtube 😉 Stay tuned. _________________ #miramartirana #freshseafood #seafoodrestaurant #tirana #visittirana #albania #visitalbania #placetobe #restaurant
Ai momenti kur sapo shikon Logon Miramar dhe të vijnë në mendje ushqimet më të shijshme të detit ... - Mos e mendo dy herë ku ta kalosh fundjavën 🍤🍷 ________________ #freshseafood #seafoodrestaurant #miramartirana #restaurant #placetovisit #placetobe #tirana #visittirana #albania #welcome
↘️Sfido VETEN, Provo PILATES ✔️💪 🌼Seanca e pare eshte FALAS🆓 ..... ... . #pilates #pilatesstretch #pilateslovers #pilatesbody #pilatesday #pilatesmat #pilatesfit #pilatesstrong #pilateseveryday
🌻 • • • • • • #xherss_photography📸 #visittirana #tiranaspring2019 @visit_tirana #tirana #sunnyday #flowers #yellow #sunshine #moments #capture #happiness
Zgjidh produktet KrikKrak në çdo supermarket afër shtëpisë tënde. - Në hapsirat e dedikuara në çdo supermarket do të gjeni shumë lloje frutash të thata. _______________ #nuts #krikkrak #krikkrakshop #tirana #visittirana #frutatethata #driedfruits #tasty
Kalaja e Tiranës do të rikthejë për të gjithë artdashësit e muzikës perlat e saj të luajtura në tingujt e kitarës. N'Çarshi do të jetë me performancë live këtë të shtunë ora 21:00. Jeni të mirëpritur! #ejanekala #visittirana #visitcastel #visitalbania #tirana #tiranapost #tiranapost #shqiperia #tirana
☀️⛰Gati për të Dielën 🌄☀️ ❤Udhëtojmë së Bashku në Këtë Mrekulli Kaq Pranë Tiranës❤ 🏞 Eksplorim & Piknik 🎒 #ujevaraeshengjergjit 📸 📆24 Mars 📆 ⬇️Rezervo⬇️ 📨📲069 304 8443 ✔E ndodhur në afërsi të Tiranës kjo ujëvarë ka një bukuri mahnitëse dhe peisazh fantastik që karakterizohet në këtë periudhë nga llojshmëria e ngjyrave 🏞 🔴Vizitojmë ✔"Guroren e ngjyrave" ✔Ujëvarën ✔Fshatin Shëngjergj ✔Liqenin pranë Ujëvarës 🔴 CFARË FITONI NGA KY UDHËTIM? 📍RELAX në natyre larg zhurmës së qytetit. 🌲 📍Fundjavë ndryshe dhe plot argëtim. 📍MIQ të rinj✌ 📍Zbulon vende të reja të cilat bëhen pjesë të kujtimeve më të bukura. ℹ🚍Nisja në orën 08:30 nga Tirana,tek kafe Flora,"Rruga e Durrsit". ℹ🔽Çmimi 1000 lekë,përfshihen🔽 🔖Transporti 🔖Guida profesioniste 🔖Fotot📸 ℹ•ÇFARË DUHET ME VETE? 🆗️ 🔖➡️Veshje e përshtatshme. 🔖➡️Çantë shpine🎒. 🔖➡️Ujë, fruta të thata sipas dëshirës. ❤Kthimi për në Tiranë rreth orës 17:30😃😍. ℹ•KONTAKT 📲📩069 30 48 443 🚍........⛰........🏞.........📸........🌄 🔵REZERVONI: Dërgoni mesazh tek faqja në Fb/Inst Refresh Your Life ose tel/WhatsApp te numri i telefonit. #shengjergj #shengjergji #visittirana #tirana #shengjergj #tiranaoutdoor #exploretirana #tiranatour #udhetime #vende #fotografia #miq #visitalbania #argetim #bukuri #mahnitëse #refresh_yourlife👍
#colour #day #festival #albania 🔥⚡️🔊. #adrenaline at #tirana’s Mother Teresa Square, follow it at May 18-th 🔝🎶🎤.Repost @colourdayfestival_albania with @get_repost ・・・ - • The #party continues May 18th 2019! Stay tuned🤩• __________________________________________________ #tirana #visittirana #visit_albania_al #visitalbania #coloursofalbania2018 #europe #eurotrip #travel #travelgram #travelblogger #wanderlust #wheretonext #earthpics #mytinyatlas #digitalnomad #passionpassport #backpacking #summer #summervibes #trip #visiteurope #instagood #tlpicks #bbctravel
🍀#visittirana
Captivating albanian beauty 🌸🌻🌹 @brovellers #albania#albaniaislove#albaniatourism#albanianbeauty#albaniatrip#visitalbania#tiranaalbania#tiranacity#tiranapost#visittirana#nature_shooters#springvibes#liqeniartificial#loves_europe#super_europe_channel#super_europe#topalbaniaphoto#discoveralbania#europe_focus_on#nature_lovers#loves_europe#dametraveler#solotravel#travelalbania#tv_living
Ju duken të shijshme në pamje? Në shije janë edhe më shumë 😉 - Mund ti shijoni tek Miramar. ___________________ +355 67 604 7988 #miramartirana #freshseafood #seafoodrestaurant #restaurant #tasty #seafood #visitalbania #tirana #visittirana #albania
Festoni ditën e Sulltan Novruzit me gatimet e shijshme të Miramar. - Gëzuar. _____________ #freshseafood #seafoodrestaurant #miramartirana #tirana #visittirana #eatintirana #soup #tasty #delicious
Sonte presim turqit ne kalan e pa mposhtur #shqipri #kosovoarmy #kosova #tkz #dardania #korca #kruja #visittirana #prishtinacity
Mos eja me një valixhe boshatisur duke ngritur pritshmëri që do të plotësosh rrugës, mos u nis nëse mendon se tjetri do të të bëjë special apo të ëndërrosh me zemrën hapur se një njeri do të të ndryshojë ty jetën, botën! Do të të thyhet zemra...Ti qëndro siç je, eja plot, me gjithçka tënden, unë do të të dua pikërisht për të gjitha herët që do të ndash me mua edhe dështimet e tua, do pajtohem me ty jo në formë të shtirur më beso, e do të grindem me ty kur të mos mendoj njëjtë me ty, sepse kam mësuar të shijoj kohën e me kohën të pranoj veten duke mbajtur zemrën hapur, me bindjen se asgjë nuk zgjat përgjithmonë!!! #love #lovequotes #feminist #arte #photooftheday #vsco #visittirana #vscofilter #vscocam #vscoedit #vacoalb #vscoalbania #vscokosova #read #reader #blogger #bloggeralbania #desantilavatnikaj
The largest media event for the promotion of Tourism in Albania. We have invited 10 Italian Travel Bloggers to travel with us for 5 days. We want to tell everyone how beautiful the most welcoming country in the world is! Meet Italian bloggers and promote tourism in Albania ⤵️ @miriamchilante @anna_pernice @thechilicool @glojoined @riccardo.galimberti @alexandra_asnaghi @legallychic_ @francescagiagno @sabrina_barbante @laviadellescimmie 🔷️ @visit_tirana media partner 🔷️ #travelblogtour2019 #visittirana #albania #travelsbrainandheart
Sei bella come le cose proibite, quelle cose che sai che é meglio non guardare ma non puoi farne a meno e le guardi. E tutte le volte te ne amori un po' di più, e tutte le volte sai che poi non sarà mai più come prima, perché sarà impossibile immaginare la tua vita senza quel brivido che provi quando le guardi! #today #flowers #flowerstagram #flowermania #art #arte #artlover #photo #photooftheday #travelphotography #travelblogger #blogger #bloggeralbania #visittirana #visitalbania #lover #shooting #shoot #passione #oggi #iphonexsmax #camera #me #happy #picoftheday #vsco #vsco
Lovely weather to enjoy the blossom of the spring in Farka Lake. 📸 @oltionkola . . . . . . #tiranaspring2019 #visittirana #tirana #albania #visitalbania #springtime #blossom #nature #awesomenature #mothernature
Pranvera në tryezën tuaj 🌸 Nga e Hëna fillon menu e re periodike tek Era Vila 😍 .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #era #restorantera #tirana #foodie #foodporn #food #testimonials #hungry #restaurant #bar #enjoy #tiranarestaurants #visittirana #eracatering #eradelivery #foodphotography #albania #foodlover #foodgasm #nomnom #foodpic #yummy #healthy #foodstragam #delicious #delivery #catering #instafood #tasty
#forrent #qera #affittasi . 🏡😍 Stupendo appartamento moderno ed elegante 1+1 alla Via "21 Dicembre" vicino alla Facoltà di Ingegneria. Situato al settimo piano in un recente edificio. . Dispone di : - 80 mq - Salone - 1 camera da letto - 1 bagno - Condizionatori Caldo/Freddo in ogni ambiente - balcone . Hai esigenze simili o cerchi qualcosa di diverso? Contattami in privato 📨 oppure al nr ☎️ +355698817610 (anche whatsapp) ✅ . #house #casa #immobiliare #tirana #albania #visitalbania #appartamenti #student #visittirana #realestate #agent #business
#forrent #qera #affittasi . 🏡😍 Stupendo appartamento moderno ed elegante 1+1 alla Via "21 Dicembre" vicino alla Facoltà di Ingegneria. Situato al settimo piano in un recente edificio. . Dispone di : - 80 mq - Salone - 1 camera da letto - 1 bagno - Condizionatori Caldo/Freddo in ogni ambiente - balcone . Hai esigenze simili o cerchi qualcosa di diverso? Contattami in privato 📨 oppure al nr ☎️ +355698817610 (anche whatsapp) ✅ . #house #casa #immobiliare #tirana #albania #visitalbania #appartamenti #student #visittirana #realestate #agent #business
Perse te mos ndriconi jeten e njerezve tuaj me te dashur me kete abazhur unik , te mbushur plot me kujtimet dhe momentet e tyre me te bukura. Jepini drite fotove tuaja me te vecanta dhe dhuroni nje dhurate unike qe fo te mbahet mend gjate . . Cmimi i momentit : 2200 leke Permasat me te perdorshme jane 32 cm lartesi. Dergesa ne cdo qytet. Pagesa kur e merrni porosine. Per personalizime apo informacione te tjera na kontaktoni ne dm ose whatsapp 0674883938 #makepeoplehappy #gifts #anniversary #photography #onlineshopping #memories #friends #fun #visittirana #tiranapost #tirana #tilllate #tiranalifestyle #tiranacity #tirana #handmade #girls #girlsstuff
Love the street art everywhere in Tirana. This one is by the artificial lake. When there, go for a walk and enjoy the beautiful nature, especially now in spring 😊 .. .. #tiranaspring2019 #visittirana #tirana #streetart #tiranalake #artificiallake #tirona #traveltirana #weekenedgetaway #weekendwithfriends #womenwhotravel #travel #holidays #albania2019 #visitalbania #instatirana #shqiperi
Po kerkoni dicka unike per njerezit tuaj me te shtrenjte? Keto jane realizime fantastike te casteve tuaja me te bukura me tekniken e fotove ne trajte pikture, te stampuara ne pllaka druri. Ide unike per dhurate per cdo rast dhe per cdo moshe apo gjini. Perse jo edhe per veten tuaj? 😂😂😂 Nxitoni te merrni tuajen. 😄😄😄 . . Permasat me te perdorshme dhe cmimet e momentit jane: 25x35cm -1200 leke dhe , 35x50 cm si ne shembull - 1800 leke. Dergesa ne cdo qytet. Pagesa kur e merrni porosine. Per personalizime apo informacione te tjera na kontaktoni ne dm ose whatsapp 0674883938 #makepeoplehappy #gifts #anniversary #photography #onlineshopping #memories #friends #fun #visittirana #tiranapost #tirana #tilllate #tiranalifestyle #tiranacity #tirana #handmade #girls #girlsstuff
#repost @runlolarun_clickaroundtheworld (@get_repost) ・・・ Bunk'Art contain the Anti-atomic bunker of the Albanian Army during Communist time, that is located near Dajti Mount. The Bunker contain more than 100 rooms for military and government purpose during a possible Atomic war. Now it hosts exhibits that combine the modern history of Albania with pieces of contemporary art. • • • #bunkerart #history #dajtimountain #photography #travelphotography @instagram #igbest_shots #bucketlist #aroundalbania #visittirana #travelingthroughtheworld #visitalbania
Të dashur fëmijë, nesër në Kalanë e Tiranës animatorët do të japin shfaqje për të gjithë ju. Mos e humbni mundësinë të kënaqemi së bashku! #visitcastel #ejanekala #visittirana #tirana #shqiperia #visitalbania #albania
Një artiste e re i është shtuar grupit të suvenireve ajo është Anja . A new artist is now part of our grup her name is Anja #panastorytellingsouvenirs #pana #souvenirs #sketch #artist #artforsale #artforart #visittirana #visitalbania Supported by :@partnersalbania
“Insecurity is a sign of well being. It means we haven’t allowed ourselves to take other people for granted, that we remain realistic enough to see that things could genuinely turn out badly...” . . . #photography #naturephotography #instagram #bird #photooftheday #splendid_shotz #sonyimages #lake #liqeniartificial #visittirana #splendid_earth #sonya6000 #amateurphotography #alaindebotton #quotes #thecourseoflove #wanderlust #lovequotes #travel #natgeo #pigeons #birdsofinstagram

Loading