Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#tirana

Posts tagged as #tirana on Instagram

1.021.994 Posts

@visit_tirana ... follow @rendr.graphy 📷 for more.. - - - - #night #tirana #skanderbergsquare #old #clocktower #memories
Rrezato me dritën tënde!⁣ ⁣ Trajtimi joablativ me laser e tërheq dhe e tonifikon lëkurën, duke i dhënë njëkohësisht edhe një shkëlqim të menjëhershëm. ⁣ Komod dhe i shpejtë, ky trajtim është perfekt përpara një eventi të rëndësishëm. ⁣ ⁣ Rezervo konsultën tënde. ⁣ ⁣ #laserskintightening #laser #sanluca #medicalcenter #tirana #skintightening #pixelco2 #femitight #skinroutine #glowingskin #skintreatments
Babi im 🙏♥️ @valon_egzonaa . . . . Follow ➡ @omer_hameli #prishtina #prizren #shqipe #kuqezi #peja #gjakova #mitrovica #ferizaj #gjilan #dardania #tirana #shkoder #durres #saranda #shkupi #struga #tetova #tayna
Sweetie ✨ Produktet: @hudabeauty #primer @hudabeautyshop #hudabeautyfauxfilter in chai @tartecosmetics #shapetapeconcealer @colourpopcosmetics #sweettalkpalette @fentybeauty #lipgloss @hudabeauty #lashes in Samantha #goldensandsedition highlighter palette @anastasiabeverlyhills #dipbrowpomade in medium brown #anastasiabeverlyhills etc... #makeup #makeuplooks #girl #hudabeauty #hudabeautyshop #makeupartist #makeuptutorials #morphe #fentybeauty #highlighter #gloss #likeforfollow #tiranapost #tirana #beautiful #beauty
#olaplex #jalyd#redken#fanola#kydra#oribe#coiffanceprofessionnel #balayage #jetmira_dushi_official #tirana#albania#
@w210_in_process 🚘
Tåg från Durres till Tirana. Ingen turistmagnet men så häftigt. #tirana #albanien #albania #närbokhandlarnatarsemester
Kufje super cilesore per iPhone 7/8/X. 👉Cmimi 1490 Leke 👁 👉Porosit tani dhe produkti vjen tel ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo -------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #royalmobile
Tagg Motren Tuaj.. Tagg dikë .. ! 🤩 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ @ThenieMotivuese.al 👈Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen 🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Salsa Time 😍 @joan_hasanmema @via_latina_dance_studio Kurse Kercimi | Latin Dance 🔺Info: 0693223550 Ju Mirepresim @via_latina_dance_studio @joan_hasanmema - lovely 😊🤩♥️ 😂 #tirana #albania Via Latina Dance Studio The best dance studio in Tirana #salsadancefest #dancers #turnpatterns #bachatalove #ruedadecasino #dancelover #mambo #instadance #salsaparty #danceparty #танцы #salsadancing #danceschool #salsafestival #бачата #dance #dancelife #brunomars #salsero #gwepa #gwepaaa #vialatina GWEPA Social Dance TV @couplegoals_05
Like a boss🤙 Tag shokun qe duhet ta shohe.👇
Cila është ëmbëlsira juaj e preferuar? ☺️ Ju mirëpresim tek Miramar. ______ #welcome #freshseafood #seafoodrestaurant #tirana #albania
@albo_kasa 🚀
Fish karikimi 3in1 per: 👉Android. 👉iOS. 👉Type C. 👉Karikon cdo lloj celulari apo tableti. 👉Kabull fast charger. 👉Rezistent dhe jetegjate. 👉Cmimi 990 Leke. 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 😁 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉 Per me shum produkte te tjera follow @royalmobile.al -------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤#royalmobile
😂😂😂😂😂 ● ● ● ● ● ● ● ● ● #kosovo #prishtina #prizreni #peja #podujeva #gjilan #gjakova #ferizaj #mitrovica #tetova #tirana #shkupi #shkoder #durres
#olaplex #jalyd#redken#fanola#coiffanceprofessionnel #balayage #kydra#oribe#jetmira_dushi_official #tirana#albania#
Buonasera gente e un augurio di buone feste di Pasqua a tutti .... ricordate ......i nostri clienti sono differenti per eleganza charme e stile .... PAOLOROSSI ha detto stop da ora solo ordini per abiti agosto settembre GRAZIE A TUTTI #suit #madeinitaly #bespoke #mensuits #menstyle #tailoredsuit #tailored #tailor #fashion #elegant #smokingdress #madetoorder#stylist #bespokesuit#madeinmarche #sartoriapaolorossi#sartoriauomo #lucapaolorossi#famigliapaolorossi #cerimoniauomo2019#abitocerimoniauomo#goodlife#richpeople#luxury #lifestyle#montecarlo#tirana #villagentiloni#octosigarclub
Salsa Time @joan_hasanmema @via_latina_dance_studio Kurse Kercimi | Latin Dance 🔺Info: 0693223550 Ju Mirepresim @via_latina_dance_studio @joan_hasanmema - lovely 😊🤩♥️ 😂 #tirana #albania Via Latina Dance Studio The best dance studio in Tirana #salsadancefest #dancers #turnpatterns #bachatalove #ruedadecasino #dancelover #mambo #instadance #salsaparty #danceparty #танцы #salsadancing #danceschool #salsafestival #бачата #dance #dancelife #brunomars #salsero #gwepa #gwepaaa #vialatina GWEPA Social Dance TV @couplegoals_05
With @supremetravelandtours 😍😍🤗😘 #baby #cute #love #happy
𝐌𝐈𝐔 𝐌𝐈𝐔 𝐒𝐔𝐍𝐆𝐋𝐀𝐒𝐒𝐄𝐒 Cilësi maksimale Kuti, Këllëf, fshirëse Lente prej xhami organik Porosit në 👇 Direct Message 📤 #tiranalifestyle #tiranapost #tiranapost #tirana #tiranaalbania
It’s so hard to talk about you babe.. u have such a special & very important place in my life. Without you I would be lost. You've learned me how to be stronger, nice to everyone & the most important how to be happy! I love you with all my heart, I will never forget things you’ve done for me, I’m too grateful for everything! I’m so lucky to have u part of my life. My life has changed a lot since the day I met u. Now I believe that angels exist. I love you a lot, you can’t even imagine. You know how to make me happy, you are such a blessing to me. I will always be here for you, everytime. I just can’t wait to meet you, hug you a loot, & looking at ur beautiful eyes and telling you how much I love you and how much u really mean to me. I will love you till my last breath. FOREVER YOUR SUPPORTER...!🌎🔐🖤 @balajrina
😂😂😂😂😂 ● ● ● ● ● ● ● ● ● #kosovo #prishtina #prizreni #peja #podujeva #gjilan #gjakova #ferizaj #mitrovica #tetova #tirana #shkupi #shkoder #durres
@samirs4m comming soon .tag plz 🙏 @samirs4m⬇️ . . . . #c4 #c4family #c4team #s4mm #s4mmfan #s4mmtors #bigi #bigifans #tetova #shkupi #struga #gostivari #prishtina #gjilani #peja #medelina #gjakova #drenica #selfmade #kosovo #albania #tirana #durresi #medellin #noizy #azet #1 #👑 #💙. .#posedimchakenabobe
Hoje mjalti.😋 Follow 👉 @kuzhina.albania #kuzhinaalbania#recetatradicionale#recetaushqimesh#kuzhinaalbania#gatimetradicionale#gatime#gatimeshqiptare#kuzhina#kuzhinashqiptare#albanianfood#albania #ushqim #tradicionale #traditionalfood #shqiperia #kuqezi #shqiperi #food #shqipe #receta #tirana
✔SUPER PRODUKT @medshop.al . ✔KORRIGJUES POSTURE ✔MODELE TE NDRYSHME ✔PER FEMRA + MESHKUJ ✔PERMIRESON PAMJEN 100 % 👌😉 ✔MBAN KURRIZIN DREJT ✔KORRIGJON POSTUREN ✔REDUKTON DHIMBJET E SHPINES ✔SHMANG PROBLEMET SHENDETESORE QE SHKAKTON ✔MASA STANDARTE ✔SUPER CMIM ✔MATERIAL REZISTENT DHE KOMOD NE PERDORIM ✔DERGESA KUDO ✔POROSIT ONLINE 📲📲📲👌 . . . . . . . . #fitness #sale #albania #kosovo #tirana #tiranalifestyle #mybeautifultirana #albanian #kosovo #fff #sport #kosovo #fff #ff #l4l #instagood #followback #likeforfollow #likeforlikes #followforfollowback #follow #followme #followmeto #lovequotes #love #girls #together
ⓉⒾⓇⒶⓃⒶ #albania🇦🇱 #shqiperia #tirana
#fridaymood #goodfriends #tirana

Loading