Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#shqiperia

Posts tagged as #shqiperia on Instagram

184.164 Posts

@kampionetshqiptar #shqiperia #kosova 🇦🇱🇽🇰#jeminjë #tirana #prishtina #shkupi @mike_gjetan_keta 🇦🇱
😂😂😂🤣 Follow @_obir_ per mashum . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #_obir_ #odajodaj #qesh #ledrivula #noizy #funyyvideos #qeshu0bir #qeshuobab #rina  #era #albania #albaniangirl #albaniafashion #funyy #pashfamiljen #shqipzoneofficial #qesharake #qeshm_photo #qeshuotup #qeshfalas #qeshmpage #shqiperia #shqiptartebojnmasmiri_ #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #humor
@balajrina be like kur blen nje pal syza te reja duhet me e bo direkt nje video per me e qit n'IG 😂😂 ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ Follow for more............♧♢♡♤■□●○▪¤ @fjaledashurije @fjaledashurije @fjaledashurije ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lol #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje #luanator #mood #mozzik #kida #victoriassecret #vines
"You have power over you mind , not outside events. Realize this and you will find strength".💖 . . . Name of posture in sanskrit: (Eka Pada Galavasana) . . . .#yoga#yogapractice#asanas #namaste #albania#tirana#shqiperia #yogaeverydamnday #yogaposture #yogainspiration #peaceful #yogatraining#yogateacher#yogini #spiritualawakening #yogaflexibility #yogachangeyourlife#yogaeveryday#yogajourney #instayoga #ekapadagalavasana #yogalife #armbalances #yogastrength #goodvibes
FOREVER 21, Autumn Dress • Fustan material pambuk, me push brenda, shume i ngrohte • Masa M, por i ben dhe S • Cmimi 1000L • #blionline #blitani #porosittani #porosit_tani_ne_insta_direct #porositonline #porosittani📥 #blerjeonline #tirana #durres #shkoder #berat #korce #vlore #sarande #shqiperia #fashionpost #streetfashion #ootd #urbanstreetwear
Jasht teme : qfar mendimi keni per ket "zoteri" qe pin cigare ne ambulance ... 👣@humorkosovar #humorkosovar #hajgare #videohumor #shqiperia #shqip #shkupi #kosova #prishtina #prizreni #tirana #peja #gjakova #diaspora #drenica #videohumor #funnyvideos
🇦🇱ALBANIA🇦🇱 Explore Albania holidays and discover the best time and places to visit. ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ Tell your friend about us. ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ Send us your 📷🎥 of Albania ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ #visitalbania #albania #alb #bukuriteevendittim #🇦🇱 #tourism #shqiperia #odashqiptare #travel #traveling #onedestination #choosealbania #smilealbania #albanialovers💝💜💕😁💜😀
•Impakti kryesor tek ky ambjent eshte ndjesia e kendshme e drurit te vertete dhe sidomos kur behet fjale per dyshemene siperfaqet natyrale te drurit jane gjithnje e me te kerkuara per ngrohtesine qe falin.🤗 •Ne ketu jemi prezent ne projektin e Ark. @arbcungu me parketin tone Koleksioni Robusto D3073. • ✔KRONOTEX🇩🇪 ✔D3073 ✔Koleksioni Robusto ✔AC5/CL33 ✔Parket Laminat 12MM ✔cilesi e garantuar ✔ekonomik ✔montim i shpejte ✔ekologjik ✔rezistent ndaj peshave ✔qarkullimit te larte ✔rrezeve te diellit ✔djegies ✔gervishtjeve ✔mirembajtje/pastrim i thjeshte ✔Garancia 30 vjet • #kronotex #laminateflooring #highclassquality #brand #name #europeanleader #kronotexfloor #allroundtheworld #tirana #albania #shqiperia  #shtepi #apartament #zyra #dyqane #bar #restorant #qendrakomerciale #tirane #durres #fier #shkoder
@jurgen1__  @richest_albanians
"Gjëja e parë dhe e fundit që kërkohet nga gjeniu është dashuria për të vërtetën.'' 👉Follow @akropoliiri👈 #akropoliiri #shprehje #thenie #shqip#lumturi #albania #shqiperia #lexo #motivim#thenjeteshpirtit  #shqiperi #shqiptar #shqipëria #shqiptare#botimeakropoliiri
Follow @illyrianet for more! 🇦🇱 Vuajtjet e SHQIPTARËVE në historinë e popullit tonë janë të papërshkrueshme. Gjatë shekujve të gjithë shtetët e ballkanit janë munduar të na godisnin në çdo mënyrë. Dhimbjet kanë vazhduar në  çdo moment të historisë tonë pa asnje arsye, thjesht na kanë  keqtrajtuar, për ZILI. Ata kurrë nuk paguan për atë që na bënë. Nëna dhe baballarë, vëllezër dhe motra, gjyshër dhe gjyshe, kaq kemi humbur. Lotët na kanë lagur fytyrën, kemi bërtitur, jemi dëshpëruar duke parë Nënat me zemër të thyer, Baballarët që nuk kishin mundësi të mbanin familjen, fëmijtë që ngelën jetima, populli pa shtëpi. U munduan të na poshtëronin. Ato asnjëherë nuk i pagujtën krimët e tyre. Duke i menduar këto gjëra më vjen për të qarë. Me të gjitha këto fatkeqësi ka akoma shqipfolës që përcajnë popullin dhe punojnë për tkeqen e popullit. Harrojnë se cfarë na ka bërë Serbia, Greqia, Mali i zi dhe Turqia. Këta gjejnë forcën për tu zënë me njëri tjetrin, kur armiqtë janë atje dhe tallën me ne edhe sot. Turp ti vije këtyre fliqësirave të pa besë për mungesën e rrespektit që kanë për SHQIPTARËT. Cohuni nga gjumi o SHQIPTAR, armiku nuk bëhet mik dhe njeri i keq bëhet i keq edhe pse i thot vetës SHQIPTAR, po në të vërtetë është shqipfolës. SHQIPËRIA E SHQIPTARËVE, VDEKJE TRADHËTARËVE 👊🇦🇱 #kosovoisalbania #alb #ilirida #shqiperia #shqiptar #albania  #illiret #shqipe #shqipria #shqiponja #flamuri #kuqezi #dardania #qameria #ilirida #illyrian #illyrians #illyrianet  FOLLOW》 @illyrianet @illyrianet @illyrianet

Loading