Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#shqiperia

Posts tagged as #shqiperia on Instagram

278.486 Posts

ᏉⅈՏⅈͲ ᗅℒℬᗅℕⅈᗅ❤️ #albanie #albania #visit #tourisme #tourism #welcome #tirana #tiranacity #vacances #plage #beach #hotels #beauty #beautiful #paysage #nature #ballkan #europe #america #shqiperia #kosovo #shqiptar #city #ville #history #travel #instagood #photooftheday #photography #love
ᏉⅈՏⅈͲ ᗅℒℬᗅℕⅈᗅ❤️ #albanie #albania #visit #tourisme #tourism #welcome #tirana #tiranacity #vacances #plage #beach #hotels #beauty #beautiful #paysage #nature #ballkan #europe #america #shqiperia #kosovo #shqiptar #city #ville #history #travel #instagood #photooftheday #photography #love
▶️Për më shum foto apo video◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@ISLAM_KESHILLA🌺 🌺@ISLAM_KESHILLA🌺 🌺@ISLAM_KESHILLA🌺 . . . . . . . . . .#turkey #kosov #shkupi #kumanova #kosova #albania #tetova #gostivar #prizren #peja #klin #rugova #rahovec #shkup #kercova #struga #dibra #elbasan #shqiptar #presheva #prishtina #nena #respekt #dashuri #shqiperia  #tetove #ilahiler #gilan #tirona
Këngët shqiptare bëhen hit në YouTube nga këta dy të rinj amerikanë 🇦🇱 #shperndaje #albania #shqiperia #usa
Për më shum foto apo video ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️↙️ 🌺@BASHKOHU_ISLAMIT🌺 🌺@BASHKOHU_ISLAMIT🌺 🌺@BASHKOHU_ISLAMIT🌺 . . . . . . . . . .#turkey #kosov #shkupi #kumanova #kosova #albania #tetova #gostivar #prizren #peja #klin #rugova #rahovec #shkup #kercova #struga #dibra #elbasan #shqiptar #presheva #prishtina #nena #respekt #dashuri #shqiperia  #tetove #ilahiler #gilan #tirona
Fundviti solli edhe këtë artikull ku GILI & Ilir Berani urojnë vitin e ri, si dhe rrëfejnë për vitin 1995 i cili ishte i suksesshëm. #gili #1995 #december #giliberani #kosova #prishtina #artist #madonna #adelinaismajli #afrimmuqiqi #shqiperia #music #mitrovica #freedom
———————————— #kosova #kosovo #kosovar #albania #albanian #shqiperi #shqiperia #shqiperiaime #shqiptar #fakte #thenie #beberexha #prizren #prizrencity #peja #pejacity #prishtina #prishtinacity #ferizaj #gjilan #gjakova #mitrovica #tirana #durres #sarande #vlore #shkoder #shqipet #cities ———————————— Follow për më shumë : @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip  @fakte.interesante_shqip
O lënës i namazit, cila është arsyeja që ti nuk i bjen në sexhde Allahut? Mos ndoshta do të arsyetohesh se ke punë dhe je i zënë? Se namazi sikur është bërë obligim vetëm për të papunët, ndërsa ata që punojnë.. Deri kur fjala e firmës dhe e shefit tënd, do të jetë më me rëndësi se fjala dhe urdhëri i Krijuesit tënd? Je në gjendje të kujdesesh për punën tënde, për shëndetin tënd, për familjen tënde, për fëmijet e tu, për shtëpinë dhe pasurinë tënde, për të gjitha që i sheh të nevojshme në jetën tënde, ndërsa të vetmen gjë e cila është më me rëndësi se të gjitha këto që u përmendën, nuk je në gjendje të kujdesesh për të. Nuk je në gjendje të kujdesesh për imanin tënd. E nëse e humbë atë, më thuaj çka mund të fitosh?!
keshilla_islamee
OFERTE !!🎊 Vetem 19,99 beji dhurate me te dashurve tuaj me kete super oferte🔥 Posta Gratis📩
Fundi i dhjetorit ishte i rezervuar për fotografim e pregaditjen e materialit për albumin e ri. Një ndër fotot të cilat nuk u botuan as në shtyp, e as në album por u "lansua" më vonë... #gili #artist #1996 #music #followforfollowback #prishtina #kosova #art #photography #3 #folshqip #shqiperia #tirana #model #fustana #moda #look #beauty #bayan #kıyafet
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow - @dashuri.perfekte Follow - @dashuri.perfekte Follow - @dashuri.perfekte ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #funny #tirana #prishtina #durres #prizreni #gjakov #mirmengjesi #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #amin #eraistrefi #ledrivula #dualipa #ritaora
lexo.falendero
ATI JA LSHONI, MU JO🤣🤣😂😂 FOLLOW @gllupi_shqip ✅ ****************************************************************************** #stupcat  #schengenvisa  #osamire #kafenejajoneofficial_ #ckakashpija #liki  #oki #apartamenti2xl  #juli #ermalmamaqiofficial #burimademi #sasa #tupi #prishtina #prizren #gjakova #gjilan #peja #mitrovica #tirana #durres #sarande #ulcinj #shkup #humor #kosovo #kosova #albania #shqiperia
Kapitulli 25 -u be shihemi pas pak minutash . -ok magjistare po te pres . mbylla biseden me te dhe u drejtova drejt banjosh ,shikova veten ne pasqyr -kisha nje buzqeshje ne buze dhe me dukej sikur syt e mi perbeheshin nga disa diamant sepse shkelqenin .. i mora ere xhupit te Bredit ,dhe akoma aty ishte aroma e tij ,ajo aroma qe saher e nuhatja me terhiqte . u drejtova drejt dollapit mora disa rrova i vesha per qudi me pelqqente vetja ime .. duke e shikuar veten ne pasqyr ,vetem kur e shoh Sonjen ne dere te dhmes sime . -he si po te duket vetja shtrig ? -hmm ,them se mir ,ty si po te dukem ? -me mir se dje ::P ,qfar ka ndodhur me ty moj vajz nuk po te njoh qe nga dita e djeshme ? -oke ska problem njoftohemi nese deshiron : une quhem Serena ,jam shoqja jote me e mir ,jemi ne te njejten klas ,bankat i kemi afer njera-tjetres ,duhemi shume ,pseudenimi im nga ana jote eshte shtrig ,jam 18 vjece edhe disa muaj mbush 19 . . per momentin gjindemi ne dhomen time edhe pak do shkojm ne shkoll .. kaq kisha une . -vertet je e cmendur ndonjeher e d di kete gje valle ?? -popo jam plotesisht me ty . kam pasur disa viziva tek spitali per te semuret mendojr por ai mjeku qe me kontrolloi ,u dashurua marrezisht me mua dhe me la te lir nuk me mbajti hume . -hahahahahahaha ,ti nuk je mir me te vertet e akam . ikim per shkoll. -ja sa te marr qanten me pergaditjet sportive sepse prej ores 1 do jem ne sall me ka ftuar trajnerja . -okej shtrig ,dje luajte shume bukur ,te shihja duke luajtur .. une beja tifozllek per ty ,djemt per Bredin - dhe ne fund fitove ti ,me bere krenare . -epo zemer ,faleminderit ,keto fjal do i dergoj ne vendin e komplimenteve . eja nimsemi un jam gati. u nisem drejt shkolles ,i tregova gjithqka per ndodhit e djeshme .. duke biseduar kishim mberritur ne shkolle me kohe.... #vazhdon ❤❤
shqiptart_doingthings
@dhuratadora @soolkingofficiel  Sa mendoni qe ky eshte hiti 2019 ?  #prishtina , #podujeva , #tetove , #linz , #lucerne , #bern, #switzerland , #kosove , #albanian , #albaniangirl , #music , #2018 , #newyear , #usa, #tirane , #prishtine , #gjakova , #prizren , #shqiperia , #winter , #vlore, #durres, #ulqin, #muzik , #dasma , #city , #night , #albanian ,#shqipe,, #kukes
- – Gjithe shpirtrat e njerezve jane te pavdekshem, por shpirtrat e te drejteve jane edhe te pavdekshem, edhe hyjnore. @kyliecosmetics ---- #manikyr #veshje #bukur #femra #gra #vajza #nuse #floket #rroba #keshillabukurie #spa #shqiperia #albanian #shkup #vlore #stirane #shkoder #durres #shqiptare #shqiptar #elbasan #tetove #shqiperi
Dajti Trail Running 2019 #runtoinspire #albaniarunningclub Na ndiqni në strava/albaniarunningclub • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • #trailrun #dajt #albania #tirana #tirane #shqiperi #shqiperia #vrap #running #rain #runnersofalbania #trailrunning #runnerscommunity #instarunner #runitfast #runnersofinstagram #jogging #vrapim #happyrunner #worlderunners #run #runner #instarunners #runners #runhappy
Tag dikond😂 ... Follow @gjithqka_humor ✔ ... #albania#shqiperia#kosova#prishtina#macedonia#dibra#malizia#shqipe #ritaora#bebe#ledrivula#elvanagjata#cover#musik#arkivashqip#gjithqka_humor#lutas#likeforlikes#follow
Dhurata Dora - Zemër (Feat. Soolking) #teksti ❤️ - #shperndajevideon 😍 - Follow @official.tekste 😍 - #dhuratadora #zemer #albania #albanian #albaniangirl #kosovo #kosova #shqiperia #shqipe  @dhuratadora @soolkingofficiel
#youtubera #songs #kosovo #shqiperia  follow @hajgare_ahah

Loading