Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#shqiperi

Posts tagged as #shqiperi on Instagram

101.597 Posts

Vakt dreke, një punonjës fast-food-i shpërndan sanduiçë për studentët! Është e jashtëzakonshme kjo që po ndodh me studentët shqiptarë të cilët kanë marrë mbështetjen e të gjithëve... #realiteti #lajme #shqip #shqiperi #tirane #studentet #protesta
🤘 🤘 🤘 🤘 🤘 ....... #mestudentet ... #love #fshs #student #rocknroll #shqiperi #heavymetal #shqiperia #strong ... #perstudentet ....... 🤘 🤘 🤘 🤘 🤘
Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder #pasgesa pas pranimit
Gaca "ROZA SILVER"💪💪💪♨️♨️♨️ KUALITET 100% + E QERTIFIKUAR QË SKA DËME ANËSORE! Distributor for Balkan! Roza#smyrna #hookah #shisha #hookahlife #starbuzz #smoke #shishalove #nargile #adalya #wookah #shakes #lifestyle #love66 #tabac #cafe #friend #friends #bottle #fun #vip #shishalounge #party #tabak #exlusive #fruti #shishatime #kosova #montenegro #macedoni #shqiperi
Lumturia jeton larg nga ne. Ajo jeton vetëm te tjetri. Ajo jeton vetëm tek ata që nuk i njohim dhe nuk e dimë se a janë vërtet të lumtur. Pra lumturia është e huaj. #love #dashuri #loveyou #zemraime #tedua #thenje #thenjeteshpirtit #thenjejete #thenjedashurie #thenjejete #thenjeshqip #thenjetendryshme #thenjetemenqura #shkrime #shkrimeshqip #kosovo #shqiperi #love #inlove #hearts #souls #life #writer #poetry #blog #amour #lavie #coeur
1🛍 Yves Saint Laurent Mon Paris 😍 Falenderoj pa fund gocen nga #vlora per kenaqesine e saj qe e ndavi me mua edhe juve ketu 😍 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme nga Genie Collection. Kontakto ne📥 DM ose ☎️ whatsApp👉📲👇 _________________________ 00355699935160 _____________________ ____ Parfume me famë botërore nga duart e arta arabe ne fabriken e Geni Collection. Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite. E çertifikuar me ISO 9001 per cilesi.. #eaudeparfum 📩Porosit ne instadirekt. 💸pagesa pas pranimit🛒 Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli#online#onlineshopping #parfume#instagood #porosittani #instagram #parfume #parfume_s_s__online #porosittani📣 #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani📥 #instaparfum #fragrances #parfumecollection #parfume_s_s__online #perfumeonline #durres #fier #vlora #tiranacity #shopping #blejonline #shqiperi #perfume #tirane #albania #shkoder #albanian
më ban ti presion e tension po ske rrugë don mu kthy ti po s’ke rrugë se nuk mujna me kon shok na dy nuk mujna me kon shok kur tkam dasht ma shum ty në botë ti maje çdo kujtim ti maje -Yll Limani - Vaj #shprehje #shqiperia #shqip #shqipe #shqiperi #shqiptar #shqiptare #muzik #kenge #artist #melodi #ne #show #albania #thenietemenqura #thenie #show #albania #tekste #nostalgji #kosova #radio #emision #dashuri #lot #mall #follow #yllilimani #ylli #ty #jet #dua
Pecan Pie 😍😍😍▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ #desserts #dessert #pastries #pastry #chef #pastrychef #wonderful #tasty #frenchpastry #frenchpastries #embelsira #tirane #albania #shqiperi #amazing #tart #noce #pecan #pecanpie
Thirrje! Drejtuar cdo shqiptari qe kerkon dike si vetja, per te krijuar grushtin e fuqishem, per te goditur perfundimisht Bastardet qe po shkaterrojne Atdheun! Thirrje pa dallime politike e krahinore te gjithe sebashku per te vendosur sot per te ardhmen tone dhe te femijeve tane! Nuk jemi qytetare te botes se trete, jemi popull europian, jemi djepi kultures dhe traditave njerezore! Jemi i vetmi komb me popull pro perendimore dhe politikane pro lindore qe mbajne pushtetin per te burgosur shqiptaret! Ndaj ngrihu ti sot, nxirre zerin e shpirtit ulerit me te madhe kudo qe te jesh dhe do shikosh qe jane me dhjetera si ti, nuk je vetem! Shqiptare! Te gjith bashkohuni, vriteni friken, zgjohuni nje here e pergjithmone, nje popull qe fle ai do te shuhet! A duam ne te shuhemi duke u dridhur nga zjarri atdhetar qe na vlon ne zemer, jo kurreee! Do ta nxjerrim kete zjarr secili prej shpirtit tone dhe si nje flake gjigande do ta vjellim mbi ata qe guxuan qe kete popull ta katandisin per buken e gojes! Nuk eshte turp te jesh ardhetar te ulerasesh e te bertasesh te besh vepra per atdheun tend, eshte nje nder qe do te lartesoje ty si njeri para familjes dhe femijeve te tu, te cilet do jene krenar neser me vepren tende qe ate dite edhe babi im edhe mami im ishte aty, ne diten e vdekjes se tiranise dhe lindjes se pushtetit te paster nga bijte e popullit! Falenderojme zotin qe na bekoi si komb, jetojme ne mes mrekullive, qe nga sot do jene pasuri e popullit shqiptar dhe jo tiraneve zullumqar!
Kerkesat tona nuk u degjuan. VAZHDON PROTESTA 👌 Ne jemi e ardhmja juaj👍 . . . . .... #al #shqiperi #shqiperia #student #albania #albaniangirl #albanian #korca #tirana #tiranapost #tiranalifestyle #kosovo #elbasan #prishtina #what #the #fuck #jamstudent #une #jam #studentlife
eja_mblidhuni_ketu
QERA 1+1 😍😍😍😍 Apartamenti ndodhet tek Kopshti Zoologjik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 Banim • Sipërfaqa e apartamentit:70 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • Ndërtim i Ri • Mobilim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni! Cel : +355692542680 #futurehomealbania #futurehome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion
Non vi porto la libertà: l'ho trovata qui, tra voi #scanderbeg #skenderbeu #us #authoctonous #albania #shqipe #shqiperi #albaniangirl #albanianmodel #albaniangirl #moved

Loading