Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#shqipe

Posts tagged as #shqipe on Instagram

192.366 Posts

𝓛.𝓨. 𝓕𝓲𝓻𝓼𝓽 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯 . . . . . . . . . . #furjacket #teddycoat #beige #longhair #sleekhair #albaniangirl #shqipe #kosovare #juicylips #makeuponfleek #eyebrows #highlighter #cheeksforweeks #carselfie
Love this look. Sometimes less is more❄️ — @sejdiustudios —
Gott ist groß manche könnens nicht glauben/ Manche haben kein Cash für Gucci-Schuhe und manche können nicht laufen/ #fastlife #hh #insta #photo #2018 #fokusmodus #nike #shqipe #le #germany #team #nightlife
Dhe me kete foto nga Spitali Ushtarak ne Laprake Ju Urroj nje Nate te Mire , Mjere ne kujt ja besojme shendetin e familjarve tane . - - - - - #shqiperia #shqiperi #shqiptar #shqipe #shqip #shqiptare #tirana #tirane #tiran #tiranapost #albania #albaniangirl #albanian #albaniangirls #albania🇦🇱 #albanians #albanianboy #visitalbania #albanians #richkidsalbania #beautifulalbania #durres #vlore #sarande #elbasan #newpost #butrintimeri #tayna #albanianwedding #joq
#shqipe #albanian #kosovo
. . . . #sad#love#quotes#rip#lilpeep#xxxtentacion#macmiller#avicii#tumblr#sex#mood#emoji#llj#llg#albania#kosova#shqipe
Shikone se ja vlen😂 ********************************** #inshot follow  #shqipe #shqiptar #albania #kida #era #mozzik#ledrifans #babastars #onat #fero #realmadrid#2pac #funny #funnymemes #funnyvideos #elita#goldag #rina #albaniatour #prishtincity #gjakov#tetov  #inshot follow  #shqipe #shqiptar #albania #kida #era #mozzik#ledrifans #babastars #onat #fero #realmadrid#2pac #funny #funnymemes #funnyvideos
@dhuratadora im the placeeee💜🔥 - - - #dorators #dhuratadora #dorator #ayo
A l e x s a  For @wmm.models www.wmm-models.com -------------------------------------------------------------------------#modelmilan#modeltest#model_photography#photoofday#picoftheday#endlessfaces#bravogreatphoto#portraitmood#abbigliamentodonna#fashioneditorial#fashion#photographers#photographerlondon#londonmodel#londonphotographer#influencer#ritratti_italiani#retouchig#photoshoots#Photography#makeupartist#shqipe#lookbook#editoriale#magazine#beautiful#russianmodel#milano#duomomilano#piazzaduomo
JOQ ky është një Sanduic i blerë në një Fast Food në Tiranë , Kam Vendos ta Ha Sanduic bashk me krimbim mqs ishte ai aty i pari duke ngrene 😓😓 Zot i madh sdime cfare hame Sot per te ardhur keq ... - - - - - - #shqiperia #shqiperi #shqiptar #shqipe #shqip #shqiptare #tirana #tirane #tiran #tiranapost #albania #albaniangirl #albanian #albaniangirls #albania🇦🇱 #albanians #albanianboy #visitalbania #albanians #richkidsalbania #beautifulalbania #durres #vlore #sarande #elbasan #newpost #butrintimeri #tayna #albanianwedding #joq
Gotta show love to the tow rig too! Shout out to the daily’s and pullers! Shout out to my Albanians! #ram #dodge #dodgeram #hemi #ram1500 #dodgeram1500 #mopar #moparornocar #truck #trucks #lowered #motometal #streetpaver #loweredtrucks #white #nittotires #nitto420s #albanian #shqiptar #shqipe #kosovar #kosovo #kosova
🤙🏼🤙🏼🤙🏼@getinjo @getuar__aliu #rosenheim #münchen #loft #shqipe #albanian #kosovo #prishtin #nightlife #like #follow #2018 #mozzik
Prsh JOQ , Dikush i ka duart e pastra dhe rri gjith diten me stilolaps ne dore dhe dikush, Stilolapsin ska pas mundesi ta blej kurre ... Realiteti Shqipetar ... 😢 - - - - - - #shqiperia #shqiperi #shqiptar #shqipe #shqip #shqiptare #tirana #tirane #tiran #tiranapost #albania #albaniangirl #albanian #albaniangirls #albania🇦🇱 #albanians #albanianboy #visitalbania #albanians #richkidsalbania #beautifulalbania #durres #vlore #sarande #elbasan #newpost #butrintimeri #tayna #albanianwedding #joq
Momenti kurr njëra prej studentëve e le, Kryeministrin @ediramaal me gisht në goje ( në....në.....në ) 😂😂 bravo nje pyetje e tille ska as si te mashtroje , Ky pra esht krimi ne Shqiperi posht kjo Politike e Qelbur . - - - - - - #shqiperia #shqiperi #shqiptar #shqipe #shqip #shqiptare #tirana #tirane #tiran #tiranapost #albania #albaniangirl #albanian #albaniangirls #albania🇦🇱 #albanians #albanianboy #visitalbania #albanians #richkidsalbania #beautifulalbania #durres #vlore #sarande #elbasan #newpost #butrintimeri #tayna #albanianwedding #joq
🔹🔸 @aromuric49 wird zum Pokalhelden im Spiel gegen Leicester City!💯 Er hält 2️⃣ Elfmeter und zwingt den Gegner damit in die Knie🔥Nach dem Spiel äußerte er sich kurz dazu: Meanwhile their deadpan goalkeeping hero Aro Muric makes it all sound so easy.  @aromuric49 :🗣 "I waited for the ball, and reacted. I was waiting for them. And then I saved them. It's a great feeling!" Wird er auch im Halbfinale zum Pokalhelden? 🏟🔝 🔹 🔸 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Muriç bëhet heroi i kupës në lojë kundër Leicester City! Ai mban dy ndëshkime dhe e detyron kundërshtarin në gjunjë. Pas ndeshjes ai komentoi shkurtimisht për këtë: Ndërkohë heroi i tyre i humbur i portës Aro Muriç e bën të gjithë të shëndoshë aq lehtë. "Kam pritur topin, dhe kam pritur për ta". Dhe pastaj i shpëtoi ata. Është një ndjenjë e madhe! " A do të bëhet një hero kupa në gjysmëfinale? 🔹 🔸 #kosovo #kosovofootball #kosovonationalmannschaft #fadilvokrri #mancity #mancityfc #manchestercity #arijanetmuric #kosovoalbaner #nationsleague #europeanchampionship #europameisterschaft #arijanetmuric #eflcup #mancityfans #shqipe #kosovofuture #em2020 #uefanationsleague
😍😍Tagg😘😘😍shokun😘😘😍follow😍😘@dashurieperbashket 😘😍#shqip #shqiperi #shqiperia #shqiptar #shqipe #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #muzikshqip #tirana #elbasan #durres #vlora #saranda #himar #gjirokaster #tetova #shkup #shkupi #kosovo #prishtina #albania #ferizaj #albaniangirl #albanianboys
She remembered who she was, and the game changed.😘
👐 . . . #instababies#babystyle#likeforfollowback#followforfollowback#shqipe#bebatshqiptare#loqkat#babylove#babycute#precious#amore#cuccioli#adorable#instakids#onlysweetbabies#kiddstyle#love#brotherandsister#family
Le clip #crossfire de @deety_official sera disponible ce vendredi sur #youtube à 20h Lien dans le bio  #rapfr #rapfrancaisbuzzz #rapcéfran #shqiptar #rapfreestyle #daymolition #pvnchlnrs #shqipe
@ardianbujupi x @hellyluv - #roses  #and #guns ⚡❤ ✔Follow @ _jetojeten_ ❤Like&Koment 👥Tag Shok/Shoqe 🎅Hashtag #jetojeten
💪🏽 #0711#stuttgart#bodensee#lakeofconstance#konstanz#stgallen#schweiz#swiss#zurich#lago#shqipe#turk#like#follow#igers#potd
OUT NOW! @arkivashqip “Jete Nate” Music Video collaboration with Rrok🇺🇸 Nesër tek @arkivashqip “Jete Nate” Video Musikore në bashkpunim me Rrok🇦🇱 Special thanks @soundvisionfilms 🎥 @_merdita_ 💪🏼 @hitmanmuzik_ 🎤 @gingerversace_hbf 💪🏼 @leeandsonspaving 👌🏼 #shqipe #albania #tirana #prishtina #trapper #flex #newyork #nyc #ny #rap #hiphop
@samirs4m Bisha nga Tetova🇦🇱🇽🇰 ✔Follow @ _jetojeten_ ❤Like&Koment 👥Tag Shok/Shoqe ⚡Hashtag #jetojeten
Shikone se ja vlen😂 ********************************** #inshot follow  #shqipe #shqiptar #albania #kida #era #mozzik#ledrifans #babastars #onat #fero #realmadrid#2pac #funny #funnymemes #funnyvideos #elita#goldag #rina #albaniatour #prishtincity #gjakov#tetov  #inshot follow  #shqipe #shqiptar #albania #kida #era #mozzik#ledrifans #babastars #onat #fero #realmadrid#2pac #funny #funnymemes #funnyvideos
😂😂 @smile.zone1 @smile.zone1 👈 #albania #kosovo #shqipe #humor
Bija oh moj bija lum qe ju ka shpia 😍❤️ @besha_1096 @a.jewelry.s @vetimegzona @egzonpranvera @a.jewelry.s @loena.sh @eljesaaxx @erisamerovci @leta.makolli @loni2402 @miraaa.loni  @sadieshabani @velimeademi @melijatahiraj @xal.bozzx @arbnor.97.68 @shqiptaar02 @albinsh_ . . . . . . . . . . . . . . #mashallah #nuse #bride #dasma #fejesa #dasmashqiptare #albanian #albania #albanianwedding #shqipe #shqiptar #couplegoals #flamur #shqiponja #kosovo #throwback #kosovo #albanianboy #kqyrnishoqe #albaniangirl #shota #albanianeagle🇦🇱👐 #sfam1 #familjashabani
Meine albanische Schönheit 🇦🇱♥️ @gona.iis  #makeup #albania #shqipe #beauty #wedding #abendmakeup #hochzeit

Loading