Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#prizren

Posts tagged as #prizren on Instagram

324.297 Posts

PRIMI POKLON OD ALLAHOVOG POSLANIKA ﷺ بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم ㅤPOGLEDAJTE ALLAH VAS NAGRADIO Prati @islamska_predavanja Reklamiraj te nas budi posrednik u hajru! Allah vam dao svako dobro. Preuzmite video i posaljite najmilijima i prijateljima da se okoriste. #bosnia#sarajevo #sanskimost #skoplje #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#sandzak
VICTORIA’S SECRET 🛍😍❤️ Tel Viber: +383 45 597 590 Bombshell Body Booty Lift Butt Enhancing Cream Smoothes & Perfects for a Flawless rear view @victorias_secret_prishtina_usa Çmimi: 26€ Limited 190g #victoriasecret #victoriasbags #love #lovely #angels #beauty #vsbeauty #vs #prishtina #kosovo #parfume #authentic #summer2019 #2019 #waterfall #victoriasfashion #cosmetics #kozmetik #cream #lotion #bestprice #springbeauty #newcollection #prishtine #prishtina #gjakova #prizren #ferizaj #kosove #gjilan #suhareka
✔️ Follow👉 @gjera.interesante.alb . . . . . #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, # mozzikfans #hajgare_tpleqve #llafe_tkatunit
✔️ Follow👉 @gjera.interesante.alb . . . .. . #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, # mozzikfans #hajgare_tpleqve #llafe_tkatunit
#prizren #trip #kosovo
✔️ Follow👉 @gjera.interesante.alb . . . . . . #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, # mozzikfans #hajgare_tpleqve #llafe_tkatunit
Koga voliš govori mu o Allahu swta !!! Hfz Dževad Gološ... بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم ㅤPOGLEDAJTE ALLAH VAS NAGRADIO Prati @islamska_predavanja Reklamiraj te nas budi posrednik u hajru! Allah vam dao svako dobro. Preuzmite video i posaljite najmilijima i prijateljima da se okoriste. #bosnia#sarajevo #sanskimost #skoplje #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#sandzak
🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬#amaizing #prom2019 #matura2019 #lovemydress #lovedresses #diva #designe #huda #beauty #best #beautifulgirls #albania #shqiperi #shqipe #london #newyork #kosovo #kosova #peje #prizren #shkup #berat #fier #durres #berat #kucove #tiran #vlora #shtepiaefustaneve
🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀#amaizing #prom2019 #matura2019 #lovemydress #lovedresses #diva #designe #huda #beauty #best #beautifulgirls #albania #shqiperi #shqipe #london #newyork #kosovo #kosova #peje #prizren #shkup #berat #fier #durres #berat #kucove #tiran #vlora #shtepiaefustaneve
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰#amaizing #prom2019 #matura2019 #lovemydress #lovedresses #diva #designe #huda #beauty #best #beautifulgirls #albania #shqiperi #shqipe #london #newyork #kosovo #kosova #peje #prizren #shkup #berat #fier #durres #berat #kucove #tiran #vlora #shtepiaefustaneve
NAS ÇANTA Model kode: 968 Çmimi. 4.100 lek te reja 💥💥New model 2019💥💥 Te Nas Çanta ju mund të porositni Çanten dhe ngjyren tuaj të preferuar online kundrejt asnje pagese. #beautifulbags #womanbags #çanta #londonfashion #bag #womanbag #bagsforsale #canta #istanbulfashion #londonbags #nas_canta_albania #beautifulbags #womanbags #elbasan #albanianwedding #albanianfashion #vlore #istanbul #bag #bags #lushnje #pogradec #prishtine #prizren #istanbul #london #gjirokaster #korce #çanta #şıkcantamodelleri
30 € Palm Angels 👼 TOP QUALITY Transporti ne Kosovë, Shqipëri, Maqedoni e Europe. #kosova #kosovo #maqedoni #macedonia #shqiperia #shqiperi #albania #tirana #tirane #prishtina #prizren #ferizaj #gjilan #tetova #tetove #peje #gjakove
Kush eshte pronari, tag nese e njef ! Lamborghini 😍 _________________________________ Follow 👉🏻 @speedkosova _________________________________ #kosovo #albania #prishtina #kosova #tirana #ferizaj #gjilan #peja #albanian #prizren #shqip #gjakova #shqiptar #shqiperia #shqipe #mitrovica #luanator #durres #love #butrintimeri #pristina #ledrivula #kidator #follow #shqiperi #hajgare #dafinators #albaniangirl #vlora #bhfyp
Follow her 🔥😍🇽🇰 @poncabuc #albania#kosovo#albanian#spotted#shqiponja#shqiptart#insta#illyria#illyrian#albanianboy#albaniangirl#prishtina#gjilan#prizren#pej#gjakova#gostivar#ferizaj#deqan#kumanov#kamenic#skenderaj#posts#followforpost#shqiperia#shoutout
27 € Tommy Hilfiger Transporti ne 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 dhe Europe. #kosovo #macedonia #shkup #prishtine #tirane #prizren #ferizaj #fashion
#shpërndaje për hir të Allahut, që të përfitojnë edhe tjerët.
NAS ÇANTA Model kode: 817 Çmimi. 4.600 lek te reja 💥💥New model 2019💥💥 Te Nas Çanta ju mund të porositni Çanten dhe ngjyren tuaj të preferuar online kundrejt asnje pagese. #beautifulbags #womanbags #çanta #londonfashion #bag #womanbag #bagsforsale #canta #istanbulfashion #londonbags #nas_canta_albania #beautifulbags #womanbags #elbasan #albanianwedding #albanianfashion #vlore #istanbul #bag #bags #lushnje #pogradec #prishtine #prizren #istanbul #london #gjirokaster #korce #çanta #şıkcantamodelleri
NAS ÇANTA Model kode: 941 Çmimi. 4.000 lek te reja 💥💥Model 2019💥💥 Te Nas Çanta ju mund të porositni Çanten dhe ngjyren tuaj të preferuar online kundrejt asnje pagese. #beautifulbags #womanbags #çanta #londonfashion #bag #womanbag #bagsforsale #canta #istanbulfashion #londonbags #nas_canta_albania #beautifulbags #womanbags #elbasan #albanianwedding #albanianfashion #vlore #istanbul #bag #bags #lushnje #pogradec #prishtine #prizren #istanbul #london #gjirokaster #korce #çanta #şıkcantamodelleri
Zulum -Nepravda Hfz Dževad Gološ بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِيم ㅤPOGLEDAJTE ALLAH VAS NAGRADIO Prati @islamska_predavanja Reklamiraj te nas budi posrednik u hajru! Allah vam dao svako dobro. Preuzmite video i posaljite najmilijima i prijateljima da se okoriste. #bosnia#sarajevo #sanskimost #skoplje #zenica #bihac #bosna#sandzak #novipazar #rozaje #tutin #bijelopolje #cazin #prizren #gradacac #srebrenica #bih #podgorica#mostar #jablanica #tesanj #tuzla #bugojno #konjic #gorazde #travnik #zavidovici#bosnaihercegovina#crnagora#budva#sandzak
Ljudi kad ne znaju za Allaha su tužni, kad vežu srce za ljude pa ih jednog dana i oni napuste padaju u depresiju, ne znajući da imaju Allaha. Onog koji nikad ne umire. Živi i Vječni. #dunjaluk #dova #zikr #sunnet #crnagora #prijedor #sjenica #bih #novipazar #bosnaihercegovina #makedonija #sarajevo #skopje #islam #muslim #zikr #zikrullah #velikakladusa #gradacac #priboj #islamcitati #dova #allah #podgorica #brcko #prizren #mostar #živinice #sanskimost #kalesija #dove_i_zikrovi
tag shokun❤️ follow @o_ismut . . . #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans #o_ismut #hajgare_tpleqve
AMINA"- VENA-CURE 🍃 KREM I GISHTËNJËS SË EGËR PËR KAPILAR Pasi të mësoni përfitimet e kësaj kreme natyrale nuk do të përdorni kremra të tjera dhe ju do t'i jepni lëkurës vlerën dhe rëndësinë e nevojshme me Vena-Cure Krem. Sasia: 30ml PËRFITIMET: -Jep freski lëkurës✔ -Shkatërron kapilarët✔ -Shkatërron pamjen e venave✔ -Eliminon rrudhat nga shkaqet e venave✔ -Përshpejton qarkullimin e gjakut✔ -Është e mirë për sëmundjet reumatike✔ - Kuron djegëjet duke eliminuar shenjat. -Shumë efektiv për qarjet e duarëve dhe këmbëve. -Ofron shërimin më të shpejtë të plagëve të hapura që gjenden në trupin tonë✔ -Është jashtëzakonisht efektive në dhimbje të muskujve, dhimbje vaskulare✔ . -I dobëshëm për ata që merren me sport për kurimin e lëndimeve muskulare. PËRDORIMI Nëse do ta përdorni këtë krem në rajonin e variçeve, mjafton ta lyeni kremën dy herë në ditë në zonën e problemit. Është e mundur të shihet se venat me variçe janë zhdukur kur përdoren rregullisht. Mund të aplikohet dy herë në ditë në zonat me dhimbje në qafë, dhimbje prapa, dhimbje të përbashkët. Nëse ka bllokim në venë, kjo krem është e mjaftueshme për të masazhuar zonën problematike. 🍃Përmbajtja e mentolit është gjithashtu relaksuese.#KOSOVË #shqipËri #tiranË #prishtinË  #prizren #gjkovë #pejë #mitrovicë #gjilan #ferizaj #deçan #malishevë #podujevë #lipjan #skenderaj #klinë #rahovec #viti #suharek #drenas #kamenic #kaçanik #vushtrri #shkodër #durrës #elbasan #sarandë #porosit
-Endrrat tuaja do te jene vetem endrra nese ju vetem enderroni! @sephora #tirane #cosmetics_tirana #prishtine #durres #prizren #ferizaj #gra #falas #fustane #fustan #rroba #femra #pushime
🦂
Kon kishe dasht me pa n'qesi kerri ? _________________________________ Follow 👉🏻 @speedkosova _________________________________ #kosovo #albania #prishtina #kosova #tirana #ferizaj #gjilan #peja #albanian #prizren #shqip #gjakova #shqiptar #shqiperia #shqipe #mitrovica #luanator #durres #love #butrintimeri #pristina #ledrivula #kidator #follow #shqiperi #hajgare #dafinators #albaniangirl #vlora #bhfyp
😂😂😂😂😂 FOLLOW 👉@hajgare_tu_bo👈 PER MA SHUM VIDEO/FOTO #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozikfans#albania #gjirafavideo #shkupilive #shkup #fcshkupi🔵⚪️
- Si ju duket modeli? @hunchie.shop #tirane #vip.okazioni #struge #shkoder #gjakove #prizren #fustan #plazh #gra #fustana #kepuce #vajza #nuse
⚜️ NUSE👰🏻⚜️ ⚜️ Follow for more 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .@nuse_qifte .@nuse_qifte .@nuse_qifte _______________________________________________________ . #albania #kosovo #nuse #bride #wedding #dasma #fejesa #weddingdress #shqipatre #nuseshqiptare #dashuri #love #qift #grim #frizura #tedua #lumturi #albanianwedding #specialday #makeup #glam #dress #prishtina #podujeva #prizren #gjakova #ferizaj #gjilan #drenica #mitrovic @nusetshqiptare2017 @nusetshqiptare @nusetqikat @albanischenuset @albanian_weddings @albanischedasma @kurora.aksesore @albanian.weddings @nuse_fustana_dimija @nuse_nusee @nuse.shqiptare2017 @nusegoca
Nje nder lojtarët me Besnik në Histori te FUTBOLLIT👌 17 Vjeç FC Barcelone 32 Vjeç FC Barcelone ⚽️👑 #lajmengafutbolli #futbolli #lajmefutbolli #kosova #albania #shqiperia #prishtina #mitrovica #peja #prizren #ferizaj #gjilan #gjakova #vushtrri #rahovec #suhareka #tirana #kukesi #berat #durres #korce #kruje #istog

Loading