Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#peja

Posts tagged as #peja on Instagram

276.565 Posts

@hashimthaciofficial ° per mashum ksi foto/video Follow👇 @tullusumi_ks  @tullusumi_ks @tullusumi_ks ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° #prishtina #peja #mitrovica #prizren #gjilan #ferizaj #gjakova #tirana #shkodra #vlora #saranda #durres #kukes #shkup #tetova #tayna #ledrivula #rina #unikkatil #fero #hajgare #stresi #mckresha #taynators #rinators #kida #kidators #thenjeteshpirtit #tullusumi_ks
Folësi i tretë në Simpoziumin e 10-të Ndërkombëtar  Dr. Ahmed Rufai është një ekspert I rangut botëror në shëndetin publik. Kualifikimet e tij përfshijnë një diplomë mjekësore (MBBS) nga Universiteti Bayero, Kano dhe Master në Shëndetin Publik (MPH) nga Leeds University, UK. Ai është anëtar i Kolegjit të Mjekëve të Afrikës Perëndimore (FWACP) dhe gjithashtu një anëtar i Shoqatës Mbretërore për Shëndetin Publik (FRSPH). Dr. Rabiu Ahmed Rufai është përzgjedhur si Zëvendëspresident i Kongresit të Veprimit Afrikan (AAC). Dr. Rufai ishte dekan i departamentin e Shëndetit Publik në Universitetin Federal Dutse nga 2014 në 2015 ndërsa nga viti 2011 deri në vitin 2013, ai ishte ligjërues dhe udhëheqës i njësisë për Forcimin e Sistemit të Shëndetit si dhe njësisë për Menaxhimin e Shëndetit, Politikën dhe Planifikimin në Universitetin Bayero, Kano.  Dr. Rufai ka marrë çmime të shumta ndërkombëtare për punën e tij të jashtëzakonshme në fushën e shëndetit publik. Për më shumë se një dekadë, ai ka punuar pa pushim në kujdesin shëndetësor parësor në Nigeri, duke sjellë praktika bashkëkohore në fushën e shëndetit të nënës dhe fëmijës, tuberkulozit, HIV, shëndetit të mjedisit dhe shumë prej sëmundjeve tropikale.  Fushat e ekspertizës së tij përfshijnë Shërbimet Shëndetësore të Nënës dhe Fëmijës, Parandalimin dhe Kontrollin e sëmundjeve të transmetueshme, Zhvillimin e Sistemeve Shëndetësore për Kujdesin Shëndetësor Parësor, Menaxhimin e Shëndetësisë, Politikën dhe Planifikimin, Ekonomi Shëndetësore dhe Hulumtime të Politikave, Zhvillimin e Sistemit Shëndetësor dhe Forcimin, Demografinë, Monitorimin dhe Vlerësimin e Programet Shëndetësore, Statistikat Mjekësore dhe Epidemiologjinë. . . #kolegjiheimerer #tekniklaboratori #infermieri #nursing #ergoterapi #occupationaltherapy #logopedi #speechtherapy #simpozium #symposium #rehabilitation #shendetesi #health
#albenienvip ‼️Më 25.07.2019‼️Ora:21:00‼️TANTRA LOUNGE ‼️TETOVË‼️🔥🔥#repost #prishtina #tirana #skopje #montenegro #macedonia #tetova #gostivar #dibra #kumanova #presheva #durres #gjilan #gjakova #prizren #peja #ferizaj #kosovo #ohrid #albania
📸 🎶 Designer Drugs 🎶 🎞  @anibar_official #festival #music #polaroid #photooftheday #kosovo #peja #instagood
💙💎Fustane ekstravagante për evente festive💎💙 ➡@per.nuse ◽ ◽ ◽ ◽ ◽ ◽ ◽ ◽ ◽  #nuse #nuseshqiptare #dasma #dasmashqiptare #vajzat #qikat #qikatshqiptare #vera  #kosova #prishtina #prizren #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #flowers #flower #wedding #bride #bridal #ideas #diy #goals #albania #friends  #fun  #love #summer
#epremte @transitclub_ks #peja #pint 🌶
😂😂 ● Follow👉@gjithqka_humor ✔ ● ● ● ● ● #kosova#prishtina#prizreni#kuksi#lipjan#tirana#albania#beberexha#ritaora#gjithqka_humor#macedonia#shkup#tetova#kumamon#berati#tba#unikatil#ledrivula#peja#shqiperia#raposa
FOLLOW "@tripishqiptare 🇦🇱 •Like ❤️❤️CommEent🗯Tag Your Friend . @besart_rrezik412 .  #coverashqip #albaniangirl #albanian  #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #shqiptar #beautifulgirls #kosovo #peja #prishtina #ferizaj #preshev #gjilan #shkupi #tetova #sonnenbrille #taynator #kidator #luanator #zinizin #babastars #butrintimeri #balajrina #ferofera #dhurki #erikator  #girlswholikegirls
S'pati djali ma shum , çka me bo 😂😂 follow @baskia_shqip1 per më shumë  _______ ------#valzator #kidator #tayna #kida #funny #kafenejajoneofficial_ #kafenejajone #hajgare #prishtina #gilan #gjakov #mitrovica #ferizaj #peja #prizreni #durres #tirana #kukes
#throwback to 2 days ago to our TenSing Showcase where a lot of young people from different municipalities gathered together to socialize, work and perform. You can go and check the album on our Flicker page. The link is below... https://www.flickr.com/photos/99135595@N04/albums/72157709718657037  #komunajunikut #showcase #gjakova #junik #peja #decan #tensing
Thank you @anibar_official  for having me! It was a deep pleasure to be part of one of your animated movie nights. Amazing crew and vibes! Thanks for all the love 🙏🏻❤️ _ _ #dance #electronic #synthpop #janex #artist #anibar #kosove #peja #animatedfilmfestival #film #festival #stage #musician #producer #songwriter

Loading