Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#liqeniartificial

Posts tagged as #liqeniartificial on Instagram

2.592 Posts

After every sunset, comes a new sunrise...🌞🌞🌞#liqeniartificial #tiranaalbania 🇦🇱 #magicview🌇🌠 #sunset🌅 #anewdayisonthehorizon🦋 #photoshoot📸 #alblandmedia🎬🎥
Apartament per qira 2+1, ne nje pallat shume te mire dhe me nje pamje fantastike. Apartmenti eshte banuar per nje periudhe te shkurter eshte pothuajse i ri. Cmimi 600 euro/muaj. #beautifulapartments #forrent #tirana #tiranapost #liqeniartificial #liqeniartificial #liqeni #tirane #realestateagent #perqira #apartamente
Ne shitje Bichon Frise ❤️ fluffy bear🐾🐶 ➡️Me idealet per apartamente me femije ➡️Pse? ➡️nuk leshojne qime ➡️nuk shkaktojne alergji ➡️teper te dashur me femijet ➡️te qete dhe te zgjuar ➡️qimja e tyre zgjatet jasht mase shume☺️qenusha fashion😱🙈 ➡️vetem tek ne gjeni kualitete te tilla . . . #albania #tirana #blloku #pazariiri #petslovers #dogslovers #puppy #puppieslovers #qenush #bichonfrise #liqeniartificial #scanderbegsquare #dog #cat #love #fashion #pomeranian #f4f #dogsofinstagram
Ne shitje minimaltes❤️🐾🐶u rezervuan direkt, 2 te fundit kan ngel💜💜🙈😇 ➡️Me idealet per apartamente me femije ➡️Pse? ➡️nuk leshojne qime ➡️nuk shkaktojne alergji ➡️teper te dashur me femijet ➡️te qete dhe te zgjuar ➡️qimja e tyre zgjatet jasht mase shume☺️qenusha fashion ➡️prinderit 1.7 & 1.8 kg😱🙈 ➡️vetem tek ne gjeni kualitete te tilla . . . #albania #tirana #blloku #pazariiri #petslovers #dogslovers #puppy #puppieslovers #qenush #bichonfrise #liqeniartificial #scanderbegsquare #dog #cat #love #fashion #pomeranian #f4f #dogsofinstagram
Ne shitje Bichon Frise ❤️ fluffy bear🐾🐶 ➡️Me idealet per apartamente me femije ➡️Pse? ➡️nuk leshojne qime ➡️nuk shkaktojne alergji ➡️teper te dashur me femijet ➡️te qete dhe te zgjuar ➡️qimja e tyre zgjatet jasht mase shume☺️qenusha fashion😱🙈 ➡️vetem tek ne gjeni kualitete te tilla . . . #albania #tirana #blloku #pazariiri #petslovers #dogslovers #puppy #puppieslovers #qenush #bichonfrise #liqeniartificial #scanderbegsquare #dog #cat #love #fashion #pomeranian #f4f #dogsofinstagram
Captivating albanian beauty 🌸🌻🌹 @brovellers #albania#albaniaislove#albaniatourism#albanianbeauty#albaniatrip#visitalbania#tiranaalbania#tiranacity#tiranapost#visittirana#nature_shooters#springvibes#liqeniartificial#loves_europe#super_europe_channel#super_europe#topalbaniaphoto#discoveralbania#europe_focus_on#nature_lovers#loves_europe#dametraveler#solotravel#travelalbania#tv_living
Shitet Apartament 3+1 prane zones se ishgardes, pallat i ri dhe cilesor, organizuar ne dhome ndenje e madhe me kuzhine, korridor nga i cili lidhen 3 dhomat e gjumit si dhe 2 tualete. Siperfaqja 180 m2; cmimi 310000 Euro. Per ta pare nga afer apo me shume informacion kontakto @rainbow1155 #shitet #tiranacity #albania #tirane #apartament #realestateagent #realestate #tiranapost #parkuliqenit #liqeniartificial
Spring vibes in my favourite place, my favourite city, my Tirana ☀🌷🌻❤ #springbreak#springvibes#albaniaislove#albaniangirl#albaniatourism#albaniatrip#visitalbania#discoveralbania#tiranaalbania#tiranacity#tiranavibes#tiranapost#visittirana#liqeniartificial#citylife#chinesepavilion#artificiallake#super_europe_channel#super_europe#tv_europe#tv_travel#super_architecture_channel#femmetravel#solotravel#womentravelers#topalbaniaphoto
Apartament i bukur dhe cilesor per Qira, mbi Kopshtin Botanik, i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga liqeni. Qiraja 700 Euro/ muaj. Kontaktoni prane @rainbow1155 nese kerkoni ta vizitoni nga afer. #tirana #forrent #liqeniartificial #kopshtibotanik #realestateagent #tiranapost #tirane #albania #apartament #beautifulhomes
Ne shitje Bichon Frise ❤️🐾🐶 ➡️Me idealet per apartamente me femije ➡️Pse? ➡️nuk leshojne qime ➡️nuk shkaktojne alergji ➡️teper te dashur me femijet ➡️te qete dhe te zgjuar ➡️qimja e tyre zgjatet jasht mase shume☺️qenusha fashion😱🙈 ➡️vetem tek ne gjeni kualitete te tilla . . . #albania #tirana #blloku #pazariiri #petslovers #dogslovers #puppy #puppieslovers #qenush #bichonfrise #liqeniartificial #scanderbegsquare #dog #cat #love #fashion #pomeranian #f4f #dogsofinstagram
Ne shitje minimaltes❤️🐾🐶u rezervuan direkt, 2 te fundit kan ngel💜💜🙈😇 ➡️Me idealet per apartamente me femije ➡️Pse? ➡️nuk leshojne qime ➡️nuk shkaktojne alergji ➡️teper te dashur me femijet ➡️te qete dhe te zgjuar ➡️qimja e tyre zgjatet jasht mase shume☺️qenusha fashion ➡️prinderit 1.7 & 1.8 kg😱🙈 ➡️vetem tek ne gjeni kualitete te tilla . . . #albania #tirana #blloku #pazariiri #petslovers #dogslovers #puppy #puppieslovers #qenush #bichonfrise #liqeniartificial #scanderbegsquare #dog #cat #love #fashion #pomeranian #f4f #dogsofinstagram
Rise & Shine😉🌞🌞Have a beautiful day🌻🌺🌹🌞#beutifultirana🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #liqeniartificial #spring🌼🌼🌼#sunnyday #inlovewithnature 😎#videoshott #alblandmedia🎬🌝🌝
Se dhe shoket po rrin me Shm ne qiell se tok!! #liqeniartificial
He is Bobi! Only 8 month old Caucasian dog. Has a very special character extremely playful. #dog #tiranadogs #bigdogs #dogportrait #smiligdogs #specialdog #puppy #dogatpark #tirana #tiranaliqeni #liqeniartificial #naute #park #outdoors #lake #mountain #freedom
Tek #liqeniartificial
🚲 #🚲 #🚴‍♂️ #🌊 #☀️ #liqeniartificial #mitrovice #photography #lovephotography #myheart #amari
🌊🚴‍♂️🌊 #mitrovicë #liqeniartificial #🌊 #🚴‍♂️ #sunday #fanyday #amari #fashionboy #kidsmodelboy #instagramkids #instastory
🦆🌊🦆 #🦆 #liqeniartificial #mitrovicë #amari #☀️ #😎 #sundayfunday
Nje zhiro perqef ne #liqeniartificial
🇬🇧 The Great Artificial Lake of Tirana is located south of the capital city. It was built around the 50s. The height of the dam is 14.5 m, while the length 400 m linear. The surface of the lake's water mirror is 365 thousand . The surface of this park including the lake is 1 million 522 thousand . In addition, the Dry Lake, on the southwestern side, is associated with the green crown made of coniferous trees, decorative shrubs and trees. • 🇦🇱 Parku i Madh i Liqenit Artificial të Tiranës – ndodhet në jug të Kryeqytetit. Ai është ndërtuar rreth viteve 50-të. Lartësia e Digës është 14.5 m, ndërsa gjatësia 400 m lineare. Sipërfaqja e pasqyrës ujore të liqenit është 365 mijë m2. Sipërfaqja e këtij parku përfshirë liqenin është 1 milionë e 522 mijë m2. Përbri tij ndohet edhe Liqeni i Thatë, në krahun jugperëndimor, që lidhet me kurorën e gjelbër të perbërë nga drurët halor, shkurre e pemë dekorative.(📸 @xhaferajrozana ) 📍Liqeni Artifiçal , Tiranë _______________________________________________________ #liqenitiranes #liqeniartificialtirane #liqeniartificial #liqeni #lakelife #lake #tirane #tiranealbania #tiranë #visitalbania #albania🇦🇱 #beautifulalbania #ekskursion #udhetime #shqipe #shqiptar #shqiperia #shqiperi #shqiperietnike
🚴‍♂️🦋🚴‍♂️ #🚴‍♂️ #🦋 #liqeniartificial #mitrovicë #photography #lovephotography #myonlyboy #mylife #myheart #amari
#punamelumturon❤️ #liqeniartificial #tirane #esmeraldaprofessionecapelli♠️
🚴‍♂️ ☀️🚴‍♂️ #🚴‍♂️ #time #running #liqeniartificial #mitrovicë #☀️ #family
#stargymalbania💪💪💪 #crossfit #liqeniartificial 👏👏⭐️⭐️
Mësoni më shumë në Insta Story 👆 #vrasje #liqeniartificial #gazetareforma
Ka qenë duke vrapuar me të birin në momentin e atentatit... Lexojeni të plotë lajmin duke shkuar në Insta Story ☝️ #news #atentat #kodrateliqenit #liqeniartificial #gazetareforma
Një ditë e qetë në parkun e liqenit të Tiranës #tirana #tiranacity #tiranaalbania #albania🇦🇱 #👐 #🦅 #ditëvere #ditevere #tiranapost #liqeni #liqeniartificial
Se shpejti kotele Persiane ne shitje🤩🐾 si gjithmon cdo 4🐾 i faqes tone eshte elitar🤩😍🐾na shkruani ne inbox per me shume📥📲0675483869 . . #albania #tirana #blloku #pazariiri #petslovers #dogslovers #petsfashion #maltese #puppy #puppieslovers #fashiondog #qenush #shihtzu #bichonfrise #liqeniartificial #shihtzufeature #scanderbegsquare #veshjeperqen #yorkshire #yorkshireterrier #dog #cat #love #fashion #pomeranian #f4f #dogsofinstagram #boo
E ku ka më bukur se të festosh me artizanet e NBS, të mrekullohesh nga Ekspozita Evoluese e Trashëgimisë Kulturore, të gëzohesh në ngjyrat dhe tingujt e mrekullueshëm pranverore në Liqenin Artificial datë 16-17 Mars. #liqeniartificial #artizanet #artisan #handmade #madewithlove #giftideas #artoftheday #decor #tradition #happinessishandmade #youcantbuylove #butyoucanbuyhandmade #march #bashkiatirane #apr #nbs #tirane #tirana #lake #beautiful #flowers #gift #nature #event #day #sun #albanian #albanians #albania🇦🇱 #traditional
“Insecurity is a sign of well being. It means we haven’t allowed ourselves to take other people for granted, that we remain realistic enough to see that things could genuinely turn out badly...” . . . #photography #naturephotography #instagram #bird #photooftheday #splendid_shotz #sonyimages #lake #liqeniartificial #visittirana #splendid_earth #sonya6000 #amateurphotography #alaindebotton #quotes #thecourseoflove #wanderlust #lovequotes #travel #natgeo #pigeons #birdsofinstagram
Once upon a time Tirane.. 😍🇦🇱 Eyi aaaşamla bakam bizim mahalle, Allah instagramınıza zeval vermesin 😛😛😂... Good evening my dear friends.. 😊😊🙏🙋‍♂️🙋‍♂️ ____________________________________________________ 🌍 Location : Tirane Albania 🇦🇱 📷 Taken time : September 2018 ____________________________________________________ #nofilter #noedit #editsiz #merhaba #günaydın #landscape #tirane #tiran #visittirana #tirana #traveler #backpacker #gezgin #seyahat #travel #arnavutluk #albania #trip #wanderlust #journey #visitalbania #goodmorning #aroundalbania #people #liqeni #liqeniartificial #reflection #sunset
Apartament per shitje prane kopshtit Zoologjik. Planimetria eshte e organizuar ne dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. Siperfaqe bruto 100 m2, neto 92 m2. Çmimi: 110000 euro. Per nje vizite na kontaktoni! 0695427844 #apartment #kopshtizoologjik #liqeniartificial #liqeniartificialtirane
#southbeach #bunecbeach#bunec#jalebeach#dhermibeach#gym#palester#sea#ocean#swim#surf#life#love#color#seaside#tirane#sarande#fit#thursday#impact#live#sun#water#south #liqeniartificial #waves #liverpool
Weekend vibes!F.r.i.e.n.d.s! 👊🏼#cavalieroclubtirana #malidajtit #liqeniartificial #tirana
😍 Apartament për Qira, Tiranë! 📍 Liqeni i Tiranës, Rruga e Kosovarëve! 👨🏻‍💻 @florian_pelivani 📲 0696605305 ⏹ Sipërfaqe Totale 97m2 💶 Çmimi 550€ ————————————————— ▪️ Apartamenti ka pamje te lirë te liqenit dhe organizmin e ka te rregullt. 2️⃣ Dhoma Gjumi 2️⃣ Tualete 1️⃣ Dhomë Ndenje, Gatimi dhe Ngrënie 2️⃣Ballkone ————————————————— #apartament #per #qira #perqira #for #rent #forrent #apartment #tiranalake #liqeniartificial #liqeniartificialtirane #liqenitiranes #tirana #albania #tiranaalbania #tirane #shqiperi #tiraneshqiperi #imobiliare #remax #remaxalbania #realestate #realestateagent #lifestyle #realtor #florianpelivani #consultant #realestatealbania
Afër liqenit, afër vrapit, por nuk ishte rasti im😜🏃‍♂️🚶‍♂️🧘‍♂️ Fundjavë të mbarë... . www.perla.al +355674074444 . #weekend #liqeni #liqeniartificial #run #walk #sun
La stagione migliore per visitare #tirana è la primavera. Punto. 🌸🌷🍀🌹🌻🌺 --- #albania #liqeniartificial #springvibes #livingabroad
#swim#surf#water#body#fitnes#love#life#tuning #beach#tirane#beachlife#sun#summer#vibes#strong#impact#vitamins#protein#sunday #sunset #liqeniartificial #palester#gym#liqeniartificialtirane#jale#dhermibeach
#saturday #tirana #lunapark #liqeniartificial 😍😍
#sun #sunset #sunrise#gym#palester#fitnes#liqeniartificialtirane #liqeniartificial #bunecbeach#bunec#dhermibeach#jalebeach#life#sea#ocean#love#impact#black#paobc#gate13 #vitamins#proteins#friday#surfing#swimmersbody#tiranelifestyle#tirane#sarande#himare
🌿E #diela në #tiranë #dajt #liqeniartificial ✨Çmimi 10 Euro / Person Nisja e rradhes të Dielen Agjenda ✔️ 11:00 - Arritja në Teleferik Dajti ✔️ 13:30 - Nisja në drejtim të Qendres së Tiranës dhe Liqenit artificial ✔️ 17:00 - Kthimi nga Tirana , nisja nga parkingu perball Taivanit ✔️22:00 - Arritja në Kosovë Nisjet 🕖6:00 -Podujev 🕖6:30 -Prishtinë Zyre Saba 🕗7:30-Therandë, (Stacioni Autobuseve) 🕣8:00- Prizren, (Stacioni Autobuseve) Gjat udhetimit sherbime në autobus pije,embelsira. Pushimi nis nga udhetimi ! Per rezervime na kontaktoni: Kontakt ☎️ 038 610 999 📞 044 233 555 📞 049 233 555 📞 029 272 702 https://www.sabagroup.eu Adresa Boulevardi Bill Clinton Nr 130 10000 Prishtinë Kosovë
Было приятно гулять по парку. Все благоустроено: прогулочные дорожки, беговые, тренировочные снаряды, даже амфитеатр #албания #албанияслюбовью #албаниямоимиглазами #тирана #амфитеатр #жизньвалбании #отдыхвалбании #albania #tirana #liqeniartificial #shqiperia
Так проходят утренние будни в Тиране у озера😉☕🌞 #албания #тирана #жизньвалбании #отдыхвалбании #турывалбанию #экскурсиивалбании #albania #tirana #liqeniartificial #shqiperia
Relax el sol😉 sun shine🌞 #sunshine #tirana #albania #liqeniartificial
🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️ .model: @a.n.n.a.4_3_3_4.a.n.n.a . . . .ph: #4334photography #ideas #photoideas #tiranastreetstyles #tiranapost #liqeniartificialtirane #tirananature #sun #liqeniartificial #naturebooks #nofilter #nofilt #nofiltre
#swinger 💙❤️ #panorama 🧡💜💛 #tirana #liqeniartificial
Exam time has come 😔 but i found a beautiful spot to find motivation.📝 Don’t forget to tag us if you have another idea☺️ * * * #hygge #hyggelife #exam #motivation #staymotivated #tirana #albania #learnlaw #learneconomics #hyggeeo #tirane #liqeniartificial #tiranalake
fave place #liqeniartificial

Loading