Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#kosova

Posts tagged as #kosova on Instagram

734.114 Posts

Çdo ditë eliminohet nga një Votoni për më të mirin!📌 1. Getinjo 2. Capital t 3. Ghetto Geasy 4. Fero 5. Noizy 6. S4mm 7. Buta 8. Unikkatil 9. Ledri vula : #kosova #noizy #unikkatil #buta #ledrivula #getinjo #s4mm #fero #capitalt #hiphopshqip #podujeva #prishtina
#weddingdress#dantel#gelinlik#boncuklu#fransız#nişataşı#fatih#arabia#katar#fransa#milano#kiev#modkova#özbekistan#taşkent#dagıstan#türkmenistan#bosna#moldava#bükreş#skopje#kosova#bulgaria#kazakistan#newsample#
#weddingdress#dantel#gelinlik#boncuklu#fransız#nişataşı#fatih#arabia#katar#fransa#milano#kiev#modkova#özbekistan#taşkent#dagıstan#türkmenistan#bosna#moldava#bükreş#skopje#kosova#bulgaria#kazakistan#newsample#
#weddingdress#dantel#gelinlik#boncuklu#fransız#nişataşı#fatih#arabia#katar#fransa#milano#kiev#modkova#özbekistan#taşkent#dagıstan#türkmenistan#bosna#moldava#bükreş#skopje#kosova#bulgaria#kazakistan#newsample#
#weddingdress#dantel#gelinlik#boncuklu#fransız#nişataşı#fatih#arabia#katar#fransa#milano#kiev#modkova#özbekistan#taşkent#dagıstan#türkmenistan#bosna#moldava#bükreş#skopje#kosova#bulgaria#kazakistan#newsample#krom
#weddingdress#dantel#gelinlik#boncuklu#fransız#nişataşı#fatih#arabia#katar#fransa#milano#kiev#modkova#özbekistan#taşkent#dagıstan#türkmenistan#bosna#moldava#bükreş#skopje#kosova#bulgaria#kazakistan#newsample#
#weddingdress#dantel#gelinlik#boncuklu#fransız#nişataşı#fatih#arabia#katar#fransa#milano#kiev#modkova#özbekistan#taşkent#dagıstan#türkmenistan#bosna#moldava#bükreş#skopje#kosova#bulgaria#kazakistan#newsample#
😔😔😔 Respekt - - - - - - - #tirana #kosova #s4mm #mozzik #getinjo#loredana #ferizaj #gilan #gjilan #kosova #albania#elvanagjata #tayna #rina #elinel #instagood #noizy#eraistrefi #luangprabang #luanator #kidator#elvanators #butrinttors #bellahadid #un #tuna#ledrivulafans #q #eiffeltower #luanators #kosovo
😂😂 . Follow @shqip_ovlla Për 9K🌟 ✔️LIKE 💬COMENT 👥TAG FRIENDS —————————————————— #shqip_ovlla #ledrivula #elvanagjata #ledrizlla#taynator #valzator #elvanator #morenator#mozzik #getinjo #loredanazefi #tirana#albania #shkupi #kosova #gjakova #saranda#vlora #fifitor #funny #stupcat #kafenejajone#hajgare #mitrovica #ferizaj #lipjan#qkakashpija #humorshqip #mozzikfans#kosovo
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo
Oh sa më pëlqenë kur fëmijët më shohin, ma thërrasin emrin me zë të lartë dhe vrapojnë të më përqafojnë #zemra #dashuria #mami #babi #motra #vllau #zemraime #jeta #jetaime #puthje #buzeqeshje #kosova #albania #prishtina #tirana #tayna #melinda #luanators #kidators
Metapaste me Hidroksid Kalciumi dhe Sulfat Bariumi Aplikimi: • Mbushje kanali • Apekisifikim • Mbushje kanali e perkohshme • Parandalon rezorbimin e rrenjes Perberja: • Hidroksid Kalciumi me Sulfat Bariumi Avantazhet: • Pastrohet lehte dhe hiqet me shplarje me uje • Radiopake dhe efekt antibakterial • Forma e shiringes optimale per tu futur ne kanal • Tipse per parandalimin e infektimit • Paste ngjitese Perberesit: • 2,2 g paste ne nje shiringe • Paste ngjitese • Unaze rrotulluese per shperndarjen e pastes ne kanal • Madhesia 228x61x22(mm) • Pesha 46 g Jetegjatesia: • Dy vjet nga data e prodhimit Na Kontaktoni: 📞+355 69 94 66 661 - Instagram: DeltaDent - Facebook: DeltaDent - ✉info@deltadent.al - 🌐 Website: http://deltadent.al/ #albania #tirana #kosovo #prishtina #kosova#cilesi #produktedentare #durres #shqiperia #cilesimaksimale #albanian #kursepermjeke #trajnimepermjeke #asistenceteknike #trajnimeperdentiste #pjesekembimidentare #provitemp #syntex #pureoffice #perfectpolish #kurseimpjantologjie #kurseperdentiste #kurseperstomatologe #produkteperklinika #asistenceaparaturashdentare #tekniketespecializuar #zhermack #metabiomed #shqiperi #tirane
🎓 NORMAL / 20.8€ për muaj /24 këste/ 12M✅ 🎓 INTENSIV / 29€ për muaj /24 këste/ 6M✅ 🎓 SUPERINTENSIV / 50€ për muaj /24 këste/ 3M✅ *pagesat në këste vetëm nëpërmjet Starkartelës ose Bonuskartelës REZERVO VENDIN: 044 180 081 Viber/WhatsApp NUMËR I KUFIZUAR I KURSISTËVE!!! PËRVOJË • KOMPETENCË • PËRKUSHTIM • TRAJNIM INDIVIDUAL = SUKSES ✅✅✅👩‍🎓👨‍🎓 #kurs #kursperdizajn #prishtinË #kosova #dizajngrafik #coreldraw #adobeillustrator #adobephotoshop #adobeindesign #adobepremiere #adobeaftereffects #video #cinema4d #punesim #njehereofertatedera #njehereverakahdera
🎓 NORMAL / 20.8€ për muaj /24 këste/ 12M✅ 🎓 INTENSIV / 29€ për muaj /24 këste/ 6M✅ 🎓 SUPERINTENSIV / 50€ për muaj /24 këste/ 3M✅ *pagesat në këste vetëm nëpërmjet Starkartelës ose Bonuskartelës REZERVO VENDIN: 044 180 081 Viber/WhatsApp NUMËR I KUFIZUAR I KURSISTËVE!!! PËRVOJË • KOMPETENCË • PËRKUSHTIM • TRAJNIM INDIVIDUAL = SUKSES ✅✅✅👩‍🎓👨‍🎓 #kurs #kursperdizajn #prishtinË #kosova #dizajngrafik #coreldraw #adobeillustrator #adobephotoshop #adobeindesign #adobepremiere #adobeaftereffects #video #cinema4d #punesim #njehereofertatedera #njehereverakahdera
🦅🖤 #kanun #blutrache #albania #kosova #vendetta #savaş
Nje nga gjerat e bukura te punuarit tek Bees & Trees eshte edhe perdorimi i produkteve dhe shijimi nga afer i pasionit per kujdesin e lekures! 🥰 Prandaj sot Roberta shprehi deshiren te ndante eksperiencen e saj me produktin e saj te preferuar nga Bees & Trees (e gjeni ne story). ———- Serumi rigjenerues eshte produkti me i perqendruar nga te gjithe dhe me perthithjen me te thelle. Eshte produkti qe ben ndryshimin me te madh ne lekure, ne dukje dhe ne prekje! Mjafton te shikoni perberjen e pasur me ekstrakte bimesh organike qe ka, dhe shume lehte kuptohet arsyeja e krenarise sone! 🥰 *Serumi eshte oil-free! Perthithet shuume shpejte dhe ndihmon edhe me shenjat nga aknet! Le nje efekt ndriques ne lekure pas aplikimit! Po ju, e keni provuar? 😻 #skincare #organic #natural #regenerating #serum #beesandtrees #biocosmetics #organicshop #al #albania #kosova #prishtina #peja #tirana
❤❤❤❤❤ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Like und Follow IG & FB:👉 @biz_iki_asiik Like und Follow IG & FB:👉 @biz_iki_asiik Like und Follow IG & FB:👉 @biz_iki_asiik ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #bizikiaşık #ikiaşık #bizikiasik #dashuri #aşk #thenjeteshpirtit #thenje #prishtinacity #thenietemenqura #dashuriaime #tedua #dashni #loveyou #muzik #zemer #canim #dashni #mozzikfans #mozzik #getinjofan #getinjo #loredanafans #loredana #xhensila #kida #mustafaceceli #olmuy #tiamo #turkey #kosova #prishtina
Momenti i golit të 3-të që shënoi KOSOVA , i inqizuar nga dardanët . Çfarë emocione 🙏🇽🇰👏❤️ #forca #dardanet #forca #kosova #euro2020
Uji është gëzimi i tyre 😢😢 Uji është jetë, falënderimi i takon Allahut i Cili na ka begatuar me ujë! Elhamdulilah ❤️
Eğitime yatırım, Geleceğe yatırım 🎓 —————————————————————- Yurtdışında istediğin bölümü sınavsız,puansız okuyabilirsin 📚 —————————————————————- 2019/2020 Eğitim dönemi yurtdışında üniversite erken kayıtlar başladı geç kalma ☺️ —————————————————————— Bilgi Hattı: 0212 945 22 00 📞 • • • • • #makedonya #makedonya🇲🇰 #yurtdışıtur #yurtdışıeğitim #sınavsızüniversite #sınavsızgeçiş #sınavsız #öğrenci #öğrencievi #belarusüniversitesi #workandtravel #golcedelcev #iştip #üsküp #genetikeğitimdanışmanlığı #makedonyadan #makedonyagöçmeni #istanbul #türkiye #kazakistan #makedonia #tıpfakültesi #hukukfakültesi #mühendislikfakültesi #yks2019 #almanya #italya #kosova #rusya #alfarabiuniversity
PUBLIC DENİM..!! ❌❌❌❌❌ 👌👌👌👌👌👌 👖👖👖👖👖👖👖👖 WHATSAP SİPARİŞ VE IRTİBAT NO:👇👇👇👇 ☎+90 545 594 90 02 ☎+90 545 594 90 02 ☎+90 545 594 90 02 ☎+90 545 594 90 02 ❌ONLY WHOLE SALE SADECETOPTAN SATIŞ #offwhitemurah #jeans👖 #arjantin #moskowmule #germany #paris #france #amsterdam #kosova #bulgaria🇧🇬 #moldova #poland #amsterdam #netherlands🇳🇱🌷🚲 #antalya #marmaris #fethiye #alanya #muğla #bodrum #izmir #istanbul #merter #ankara #trabzon #wholesale #jeans #menswear #streetwears#dsquaredjeans
PUBLIC DENİM..!! ❌❌❌❌❌ 👌👌👌👌👌👌 👖👖👖👖👖👖👖👖 WHATSAP SİPARİŞ VE IRTİBAT NO:👇👇👇👇 ☎+90 545 594 90 02 ☎+90 545 594 90 02 ☎+90 545 594 90 02 ☎+90 545 594 90 02 ❌ONLY WHOLE SALE SADECETOPTAN SATIŞ #offwhitemurah #jeans👖 #arjantin #moskowmule #germany #paris #france #amsterdam #kosova #bulgaria🇧🇬 #moldova #poland #amsterdam #netherlands🇳🇱🌷🚲 #antalya #marmaris #fethiye #alanya #muğla #bodrum #izmir #istanbul #merter #ankara #trabzon #wholesale #jeans #menswear #streetwears#dsquaredjeans
🔥🔥JACOB&CO🔥🔥 ☎️+90 542 834 24 54 💱HAVALE-EFT-WESTERN UNION KAPIDA KREDİ KARTI YADA NAKİT ÖDEME 💯İADE VE DEĞİŞİM💯 📦ÜCRETSİZ KARGO📦 🚚🚚UPS KARGO İLE 1-2 İŞ GÜNÜ TESLİMAT🚚 💯BİREBİR ÜRÜN ORJİNAL DEĞİL 📽📷İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜN CANLI VİDEO YADA FOTOĞRAFINI MESAİ SAATLERİ DAHİLİNDE İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN İSTEYEBİLİRSİNİZ📽📷 #istanbul #ankara #bursa #antalya #samsun #hakkari #izmir #romanya #avusturya #kosova #makedonya #rusya #ukraine #fas #sergiotacchini #letonya #litvanya #egypt #iran #ırak #almanya #saat #toptansaat #wholesale #instawatch #watchbae #toptansaat
😂😂😂😂 Follow @o_trullaan . . . . . . . #moziktor#mozik#getinjo#fero#rina#2pac#elinel#drake#noraistrefi#lilkol#babastars#tba#otr#noyzi#klepto#unikkatil#lilkol#gehtogeasy#majk#onat#skivi#stresi#tirana#prishtina#gjakova#prizreni#kosova#albania#shqiptar#kuqezi#enca#moziktor#mozik#getinjo#fero#rina#2pac#elinel#drake#noraistrefi#lilkol#babastars#tba#otr#noyzi#klepto#unikkatil#lilkol#gehtogeasy#majk Follow @o_trullaan
Operimi Estetik i Veshëve, realizuar nga Dr. Naser Jashari dhe Dr. Agnesa Jashari. Pamje natyrale e veshëve të operuar . . . . . . . . . . #otoplasty #earsurgery #entspecialist #surgery #surgeon #doctor #mjek #orl #hno #beforeandafter #change #selfcare #deutchland #istanbulsurgery #estetic #plasticsurgery #plasticsurgeon #instadaily #insta #kosova #mitrovica #prishtina #nomakeup #naturalbeauty #aftersurgery
Follow per 1k @kesh.pa.naal 🧡🧡 #albania #kosova #prishtina #peja #fero
*10 Mijë pije të Coca Coles konsumohrn çdo sekond të ditës*😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ (Double tap)për më shumë Fakte Interesante ❤ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ @fakte.interesante_alb 👈Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 😍 @fakte.interesante_alb 💡 👈Follow 😍 @fakte.interesante_alb 💡 👈Follow 😍 @fakte.interesante_alb 💡 👈Follow 😍 @fakte.interesante_alb 💡 👈Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie  #fakte #fakteinteresante #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics#noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi#kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina#kosovo #dafinators #durres #butriors#thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator#ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
För ca 1 år sedan vara vi här. #kosovo #mihijo #djaliimamit #prishtina #fushekosove #oneyearago #kosova
Mbulesa dyshe nga Yataş Bedding tani me modele të reja në sallonin tonë në Prishtinë. Na vizitoni! Adresa: Magjistralja Prishtinë - Ferizaj, Çagllavicë, 10500, Kosovë. #enzahomekosove#sherretigroup#tekstil#dyshek#jastek#hometextile#mattresses#healthy#pillow#prishtine#kosova#franchise#yatasbedding

Loading