Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#berat

Posts tagged as #berat on Instagram

213.471 Posts

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane#prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina#durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #tayna #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt#saranda #himara #s4mm #kuks #tetovo
👉Perfito nga oferta me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 2200 Leke 👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth 👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata 👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-5 dite Follow @royalmobile.al per me shume produkte te tjera cilesore ❤️ ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande
#albania #berat 趁著兩天休假,帶著我的帳篷和睡袋搭便車到距離Tirana一個小時半車程的小鎮Berat,在公園裡露營一晚,今早收帳篷路人看不下去還來幫我(這是第三次用帳篷,第二次路人幫我收哈哈哈哈哈),之後給我一張基督教小卡。 在阿爾巴尼亞,天主教堂跟清真寺隨處可見,在這裡的物價真的很佛心,ㄧ盤吃很飽的義大利麵只要台幣71塊,大概是兩歐,這樣的價錢在希臘只能買麵包或一塊披薩而已。 阿爾巴尼亞人真的超級好,在這邊搭便車十分鐘以內就有便車了,是目前最好搭便車的國家。 今天搭便車回來時,一個水果經銷商的爺爺原本說他會先到Berat再到Tirana,上車沒多久才說中間還會去幾個城市,後來跟他確定時間,他表示今天叫我跟他一起睡旅館(同一張床),明天才到Tirana。 第一次搭到令人不舒服的車,當下我用很堅定的語氣跟他說我要在前面下車,中間他不停說服我說什麼下雨很難搭車要跟他一起走,一度還握著我的手腕。 不能露出害怕的樣子,要堅定。 我堅持在前方下車,下車後我還是說了聲謝謝(我會太乖嘛?),不到一分鐘就有一輛車願意載我,之後也順利的回到打工換宿的地方。 呼,雖然驚險但是不減我對阿爾巴尼亞的喜歡~ 我對載我的陌生人們的熱情和善良實在不值得因為一顆老鼠屎就毀了,明天再說我碰到的好事們~
- Edmond: We live in Canada, this year we decided to spend our holidays in our beloved country, meawhile the kids are learning about Albania's treasures of nature. - Dhërmi, Vlorë, Albania. 😍😍 Follow @secret.albania 👈 to be featured. ♥ Photo sent by: @diorogetmorea 📸 😉 👌 #visitalbania #albania #beautifulnature #berat #family #morningmotivation #europeanvacation #human #loveyourself #shkodra #skrapar #travel #mytinyatlas #usa #beautifuldestinations #richkidsofalbania #durres #lonelyplanet #worldnomads #vlora #gjirokaster #elbasan #travellingthroughtheworld #familytravel #treasure #togetherbetterthanone #thisyeariwillvisitalbania #mysecretalbania 🌟 🌟 🌟 🔓 🔓 🔓
little boy happy birthday 🥰🥰🥰 #berat #mutluyıllar #balım #16temmuz
#bejzgjedhjentende ☀️Bizhuteri shumë cilësore ☀️Çmime shumë të arsyeshme ☀️Transport falas, shpejt dhe kudo ☀️Për çdo informacion kontaktoni në inbox #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #burrel #kavaje #gramsh #kruje #porosit #porosittani
#yusuf #berat
Udah cape makan banyak tapi gak gemuk - gemuk ? Pakai rutin bisa naik 3-5kg/bulan. . Kamu bakalan dapet Free konsultasi loh... & lagi ada promo hari ini yuk chat kita sekarang...! WA : IN BIO !! #superprotein #protein #fitnness #gym#tambahberatbadan #penggemuk #ceking #cungkring #bulkingprogram #berat #badan #diet #viral #kocakabis #gakjelas #ketawangakak #dagelantivi #dankmemeindo #viral #vidgramkocak #fotolucubanget #sibukmain #netijenpedia #humorindo #mediaunik #lambedagelan #vidgramkocak
Ndihu i vecant 🙏✌️ Gjendje 🔥 Pagesa ne dorezim 😆 Per porosi kontaktoni ne Inbox 📨 #tirane #vlore #durres #lezhe #shkoder #fier #korc #berat #pogradec #blionline #porositonline #super #worldwideshipping
**🌟CONGRATULATIONS🌟** ⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐ ---------------------- Photo by: *©* 📷 @niclevin85 🙏 - 👉 #bafsad - 👉 #bafsadclub - 👉 @bafsadclub 👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 - - - #berat #albania #instatravel #relax #architecture #city #travelling #nature #photographer #travel #fotografia #photo #fotoğraf #amazing #foto #summer #balkans  #history #destination #castle #instatravel #photography #hayatakarken #holiday #zamanidurdur #ig_balkan #beautiful #balkan
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane#prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina#durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #tayna #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt#saranda #himara #s4mm #kuks #tetovo
Dany’s Bracelets King Crown 👸👑👑🤴#gold #super #king #crown #black #blackedition #fashionblogger #transportkudo🇦🇱🌍 #danysbracelets #paguajnedorezim🛍️ #shqiperia #tirana #durres #shkoder #berat #elbasan #summer
Ndihu i vecant 🙏✌️ Gjendje 🔥 Pagesa ne dorezim 😆 Per porosi kontaktoni ne Inbox 📨 #tirane #vlore #durres #lezhe #shkoder #fier #korc #berat #pogradec #blionline #porositonline #super #worldwideshipping
●#kosovo #prishtina #prizreni #peja ●#podujeva #gjilani #gjakova ●#ferizaji #mitrovica #beberexha ●#ritaora #rinabalaj #dualipa #tayna ●#fero #gjiko #ledrivula #noizy ●#tetova #shkupi #gostivar ●#kumanova #durres #tirana #vlora ●#berat #shkoder 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰 #tiranacity #noizyking
Nis të mësosh të ndërtosh rrugët e tua ,dhe fillon të mendosh për krijimin e autostradës të së ardhmes. Fillon të kuptosh se ndonjëherë të duhet mirësia dhe forca e një të rrituri dhe jo vetëm pafajësia dhe sinqeriteti i një fëmije . Shikon se pas çdo shiu ,dielli do dalë sërish. Dhe kjo je ti , vajzë apo grua nuk ka rëndësi, ekzistenca jote është e shenjtë . Notat e kajsisë, jasminës,patchoulit ,drurit të sandalit dhe vaniljes do të jenë aty me ty duke të dhuruar ngrohtësi ,guxim,krenari .Ndaj krijo kopshtin tënd dhe mos prit nga askush asgjë . Ti je ti dhe ja del, çdo herë do ja dalësh! W269 parfum për femra @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropoje

Loading