Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#albanian

Posts tagged as #albanian on Instagram

794.866 Posts

Ayeee - #eraistrefi #noraistrefi #nukedi #viral #albanian
🇽🇰❤️🇦🇱. Credit: @jetlinalifestyle #albania #kosovo #kosovoisalbania #bigalbania #shqiptar #shqiptare #albaniangirl #albanian #kosovoarmy
Happy birthday 🎉♥️ Yes, today is my birthday and I am again one year older, but nevertheless not sad about it! 🥰 Enjoy your weekend and still happy eastern peeps ♥️ Todays Birthday Bash at ♥️ @ejonaevent ♥️ with @truekapo in @edelfettwerk in Hamburg !! Who is with us ?? 🎉 #birthdaygirl#birthdayqueen#hamburg#hamburg_de#birthdayparty#birthdaynight#birthdayweekend#partygirl#partygirls#brunettegirl#beautygirl#capitalt#ejonaevent#albanian#albanianparty#albania#shqiperia#shqipe#balkanparty#balkan#balkangirl#albaniangirl#slavicgirl#ukrainiangirl#polishgirl#polishwoman#sensual#hannover#mixedgirl#osternbeiaestheticcompany
Shoqëria shpenzon kohë dhe para pa fund për bukurinë artificiale, aq sa perceptimi modern i imazhit, po kthehet në një diktature kozmetike, dhe po sundon sot shumicën e njerëzve me një iluzion mizor... Por nuk është vetëm bukuria ajo që të tërheq thellësisht tek një njeri, dhe ca më pak imazhi i sajuar me pudra, silikonë dhe operacione plastike, Është tjetër gjë; Janë fjalët, cfarë thotë dhe si i thotë; Është rrezatimi shpirtëror që buron nga thellë tij përmes pamjes që ka; Është fuqia e tij për të frymëzuar dikë, për të ngushëlluar dikë, Është fuqia e tij për të tërhequr vëmendjen me sinqeritetin e tij, me thjeshtësinë, me lehtësinë e qartë të të kuptuarit të gjërave, dhe me shqetësimin e tij për ata që kanë halle më të mëdha se bukuria..... . . . #staypositive #staystrong #youarebeautiful #motivation #motivationquotes #quotes #weightlosstransformation #weightloosjourney #mypersonalblog #mylife #myimage #stayhumble #riseandshine #albanian #albanianwomen #healthylifestyle #beyourself
Like - Po 😍 . Koment - Jo 🤢 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow - @dashuri.perfekte Follow - @dashuri.perfekte Follow - @dashuri.perfekte ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #funny #tirana #prishtina #durres #prizreni #gjakov #mirmengjesi #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #amin #eraistrefi #ledrivula #dualipa #ritaora
———————————- #kosovo #kosova #kosovar #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #shqiptar #fakte #thenie #beberexha #prizren #prizrencity #prishtina #prishtinacity #peja #ferizaj #gjilan #gjakova #mitrovica #tirana #durres #shkoder #vlore #sarande ——————————— Follow për më shumë: @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip
You have to leave this life & your journey ends here So many you could give me it lives on now-completely in me 🕊 Suela . #love #my #angel #forever #myangel #albanian #perjet #gjilan you love my smilie, I know that forever
Kapitulli 21 - Mos me provo Seren te lutem .. ate filloj une - apo ta leme me mir .te flasim per diqka tjeter . -hmm as mos te shkoj mendja te mos flasesh fillo sa me shpejt jam shume kureshtare te dij pak gjera per ty. -oke. "Kam lindur ketu ne Londer ,jo ketu ku gjindemi por ne spital ,jam rritur ketu .familja ime perbehet prej 4 vetave ,prinderit un dhe motra ime. siq te thash prinderit jan te dy mjek nder me te miret ketu ne Londer ,motra ime eshte me e madhe se une studion per ekonomi.. jeta ime ka qene shume e mir skam pasur gjera te keqia . nuk me ka munguar kurr asgje ,sepse i kemi pasur te gjitha .me ka munguar vetem pak dashuria ne familje ,dashuria e mamit dhe babit per fmiun e tyre . gjithmon kur kisha nevoj per ndihmen e tyre nuk i kisha pran sepse te dy kishin turne te gjata ne pune ,ndonjher ka ndodhur te mos ti shihja per 3 dite . kur ata ishin ne shtepi ,un isha ne shkoll ,kur une isha ne shtepi ata ishin ne pune ,kur ktheheshin naten vone une isha ne gjume . gjithmon kisha pran motren time dhe akoma jemi te lidhur shume ,kur kam nevoj per diqka ate e kam gjithmon afer ,e kam nene ,baba ,shoqe ,moter e kam gjithqka . ndonjher mendoj se ajo eshte i vetmi njeri ne bote qe me kupton tash nuk eshte ketu ka shkuar ne amerik te studioj e ndjej shume mungesen e saj . mesoj deri diku kam nota te mira ,nuk jam nxenes i dalluar si ti por nuk ankohem plot njerz me njohin ,por une nuk njoh shume njerz . kam pak shok ,shume pak njerz me njohin te terin . nuk preferoj ti hapem askujt dhe nuk e di se pse po ti tregopj edhe ty keto gjera - dhe qeshi . dhe tash ja ku jam ne vitin e 3-te ne gjimnaz ne nje klas me ty ,nuk mund te ankohem per asgje ." desha te ta pershkruaj edhe dukjen time por ti me njeh nuk po di tjeter se qfar te tregoj Seren . je personi i pare pas kaq shume vitesh qe i tregoj gjera te tilla .. dhe ndihem me mir qe fola . -flm qe me degjove pa bere ze Seren ! -jo Bred ,flm ty qe me besove mua vertet ... -tash edhe pak mbaron shetitja ,ke uri ?
Denata Toçe, Presidente Honorario & anëtare e Bordit Drejtues të "Mental Health Albania" 📜 @denatatoce, për kontributin tënd në fushën e psikologjisë në Shqipëri! Faleminderit që je pjesë e ekipit! 🙏 #honor #honorship #albanian #psychology #mentalhealth #mentalhealthalbania #team #professionalteam
l'amour m'est étranger!🤫🖤♾ • • #kosovo#albanian#albanianboy#0711#stuttgart#03#peja#milliondollarsmile
Meniher Off Duhet 😂😂🤣🤣
😍❤️🤤 • • model: @edavapas country: 🇹🇷 • follow @modelsfromcountries for more...😘 • • • #girl #makeup #boy #style #beauty #model #instamodel #modelgram #latina #latino #turkish #turkishboy #turkishgirl #albanian #albaniangirl #albaninanboy #nature #🇹🇷 #🇦🇱 #🇽🇰 #🇲🇽 #🇮🇹 #lifestyle
tag @truekapo 💞| my edit ————————————————————#instagram #explorepage #capitalt #albanian #hookah
I dont care how many others love her , she loves me 💕 ❤ Nuk më intereson sa tjerë e duan atë , ajo me do mua 💕 #mozzik #loredana #hana #getinjo #kosova #prishtina #albanian #tiran #miksu #macloud
🇦🇱Follow @qikateshpis for more🇦🇱 --------- 🌹Admins: @mimozaav @bleartaaz🌹 #albanian #shqiptar #albaniansbelike #albanianstruggle #albanianproblems #shqip #kosov #kosovo #kosova #albanien #sarcasm #fun #valle #dasm #dasma  #qikateshpis #dancing #shqipe #wedding #qika #albanais #albo #katunar #albanians
🔥🔥Some Fire🔥🔥 Feat my bro @eyoboff ☄⚡ Official video coming 🔜!!!💣 🇦🇱 & 🇹🇬 #somefire #jonajasini #eyob #albania #togo #tirana #albanian #africa #african #hit #song #track #djset #dj #artist #art #music #love #kizomba #reggaeton #balkan #italy #italian #swag #style #crazy #albanianhits #artist #label #talent
Meriton ruju se teshkoj ftyra 😂😂😂 Tag Meritonin 👇🏻👇🏻💬 Video nga @noli_ramadani_ Per meshum Follow @shqip_vines.1 @shqip_vines.1 @shqip_vines.1 - - - #alb #shqip #shqipe #albaniansbelike #albanian #albania #shqip #shqiptar #dance #albanianbeauty #shqipez #shqiptare #albanianstyle #shqiponja #albaniangirl #albanerin  #vine #muzikshqip  #estradashqiptare #kosova  #kosovare #kosov #kuqezi #prishrina #dorator #butritor #uni_versal #kidator
DEKAAA WIESOOOO—————————————————————— By @kmn.cliquz 🤙🏼 —————————————————————— #kmnistendlevel #kmn #kmnbaby #azetmeme #azetmemes #fastlife #superplus #mele7 #casia #kmnüberall #granitmusa #azet #kmnistdiegang #kmn #albanian #smile #kmnazet #editazet #kmngang #kmnendlevel #libanon #irak #marroko #kmnnoah #kmnmember #kmnfamily #kmnstreet #kmntour #freeazet #ghassanzeaiter
going to Paris today 🇫🇷
💥Shisha Online💥 ➖Shisha Pen Eleaf ➖Nje Shije Falas! ➖Qmimi nga 29.99€ ne 24.99€ ➖Per Porosi Na Shkruani ne DM📥 ➖Transporti Falas Ne Kosove!🚚
✔ Kemishe 1900 leke #justynastore #spring #tirana #albanian #shirt #khaki #blouse #hm
Porosia sapo u be gati !! ! *super cmim* . Porosit tani!! . . #embroiderywork #ethan #ethandolan #sunrise #agirlscrush #porosit #whiteshirt #albaniangirl #albanian #tiranapost
😍#Goals#love#beautiful#lovelife#germany#turkey🇹🇷#badgirl#girl#prettygirl#pretty#slayqueen#bremen#smile#badgirl#beautifulgirl#prettyface#prettygirl#kosovo#albaniangirl#albanian#kosovogirl
Lott shikojeni deri ne fund 😂😂😂👆👆👆👆Per me shum boni follow @officialshqipez ✔ .. .. .. .. #kosova #albanian #vinz #ledrivula #noizy #babastars #balajrina #hellbanianz_shqipez #hellbanianz #ghettogeasy #butrint #vinz #vlore #sarande #durres #tirana #kukesi #shkoder #richkidsofinstagram #rich #luxury #officialshqipez
Custard and grape 🍇 cake 🧁😋😊#albanian #tea #time #love #my #family #beautiful #life #alhamdulillah #saturday #weekend @albanianpeoplee @lirijesgatimet @kuzhina.albania @kuzhina_ealbes @mydarlingfood @kuzhina_shtepise_sime @kuzhinaedjalit @kuzhinaehanes @kuzhina_ebinjakeve @zhanis_kitchen @kuzhina_sf @albanischenuset @nuset.shqiptare.2019 @beaches_n_resorts @shtepiamodesarjeta ❤️🥰
💥Ora për Meshkuj💥 💥Qmimi 19.99€ 💥Për me shum na shkruani në DM📨 💥Transporti falas në Kosove🇽🇰 💥Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€
Tag Shokin/Shoqen🤴👸 •Follow @hahahakosovaofficial ⬅️ •Share - Follow @hahahakosovaofficial follow Me For 1.5k@hahahakosovaofficial {#prishtina #podujeva #vlora #ledrizlla #xhensilator #luanators #stupcat #dasma #albanian #albaniangirl #2018 #kosovo #albanian #gjakova #prizren #shqiperia #shqiptar #babastars #durres #ulqin #muzik #dasma #city #butrios #mozzikfans #albanian #shqipe #kidator #dorators #ferizaj #samantator
💥Ora për Meshkuj💥 💥Qmimi 19.99€ 💥Për me shum na shkruani në DM📨 💥Transporti falas në Kosove🇽🇰 💥Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€
💥Ora për Meshkuj💥 💥Qmimi 19.99€ 💥Për me shum na shkruani në DM📨 💥Transporti falas në Kosove🇽🇰 💥Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€
Cila këngëtare është më e mirë ?? ❤🔥 @melindaademi @kida ✔🔔 . . . . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #kida #kida #kidator #kidafans #kidafansforever #kida #onrecords #melindaademi #melinda #melindators #melindafans #melinda #tayna #taynators #taynafans #fifi #fifitors #fififans #balajrina #balajrinafans #balajrina #fans #prishtina #gjilani #presheva #kosovo #albania #albaniangirl #albanian ❤❤🔥🔥 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
“All things happen in God’s perfect time.” . . . . . . . . . #icelandtravel#parishilton#switzerlandwonderland#belgium_unite#londonfashion#ivorydress#togodevenner#unitedarab#englan#englandismycity#eritrean#burkini#estoniangirl#latviangirl#lithuaniangirl#montenegrogirl#albanian#dallastx#acapulcoshore#nycphotographer#americasnexttopmodel#latina#romeitaly#slovenian#caracascity#uruguaya#mongolian#newzealandnatural#tasmango#alaskankleekai
🍀 #vintage#mood#blackandwhite#milano#milan#italy#rome#italiangirl#italianboy#polishgirl#polishboy#albanian#fitfam#fitnessgirl#model#style#longhairdontcare#skincare#hairstyle#longhair#photography#nomakeup#natural#photographer#photooftheday#portrait#likeforlike#r4r#l4l#swag
wer will was sagen ? 😉 #babe#albanian#russian#goodmorning#dresscode#wear#love#couple#goodlife#lifestyle#jeans#photography#photooftheday#ootd#friday#saturday#weekend#wochenende#fashion#streetstyle#goodday#hannover#cologne#ffm#berlin#oberhausen#düsseldorf#stuttgart#0711#munich

Loading