Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

Kilis Organize Sanayi Bölgesi

Instagram photos and videos at Kilis Organize Sanayi Bölgesi

🇹🇷 🏭
🇹🇷 🏭
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü ile SGK Müdürü birlikte işveren ziyaretleri yaparak teşvikler ve istihdam hususlarında bilgilendirmeler yapıldı
Bayteks Teknik Tekstil 1992 yılında kurulmuştur. Bilgi, Kalite ve Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; yapmış olduğu yatırımlarla hızlı büyüme göstermiş ve bulunduğu sektörler içerisinde hak etmiş olduğu başarıyı kazanmıştır. Şuanda sahibi olduğu ve iştirak ettiği 7 adet şirketi ile 4 farklı iş kolunda 750 çalışanı ile üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 2003 yılından beri Nonvowen sektöründe faaliyetlerini sürdüren Bayteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş. , Kilis Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda 500Ton/ay SMMS, 120 Ton/ay MeltBlown, 500 Ton/ay SB üretim kapasitesine sahiptir. 120 çalışanımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve katma değerli çözümlerle karşılamaya devam etmekteyiz.
ALFA BREAD 2015 Yılından bu yana çıktığı bu yolda kurumsal kimlik, kurumsal bakış , yenilikçi ve inovasyona açık bir tutumla yoluna devam etmektedir. İşinin ehli makine,mekanik ve elektrik/elektronik mühendisleri ile her zaman daha iyi makine ve üretim hatları üreten ALFA BREAD’ in amacı ,sektöründe ilk tercih edilen işletme olmasıdır. 5000 m2 alanda işleyişine devam eden ALFA, KİLİS organize sanayi bölgesinde işleyişine devam etmektedir.
Allah'hım gönlümd olanı hakkıma hayırlı eyle, Hakkımda hayırlı olanlarıda gönlüme razı eyle!!!...(AMİN) Hz. Ali

Loading