Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

Europe/Tirane

Instagram photos and videos at Europe/Tirane

My latest Front-End Development. The power of CSS3 Flexbox layout. Check it out and comment your thoughts on it 😊 https://book-now.netlify.com . . . . . #programming #coding #programmer #developer #javascript #code #html #coder #webdeveloper #css #computerscience #webdesign #webdevelopment #web  #codinglife #programmers #design #websitedesign
Mirëmëngjesi 😊  Prod_bio ju uron një javë sa më të mbarë 😊 Mjalti Manuka Pharm Honey 24+, sasia 500 gramë 😍, produkt bio, i certifikuar, i ardhur nga Zelanda e Re 🇳🇿. Jemi të autorizuar për shitjen e mjaltit Manuka në Shqipëri 🇦🇱 nga Manuka Honey New Zealand 🤩 Sasia, e limituar!!!! Bëjmë dërgesa (me shumicë dhe pakicë) në tërë territorin e Republikës së Shqipërisë 🇦🇱 dhe në Republikën e Kosovës 🇽🇰. Pagesa, në momentin e dorëzimit të produktit.  Për porosi na shkruani në inbox, whatsapp ose kontaktoni në nr. e cel: +355676500436. Prod_bio, cilësi dhe besueshmëri 😊 #manukahoney #newzealandhoney #manukahealthindonesia #manukahealthmanila #manukahealthitalia #manukahealthphilippines #premiummanuka #manukapremium #food #manukadoctor #manukabeauty #manukahonig #manukatree #manukalove #manukahoneymanila #manukahoneyserum #manukalife #manukahoneyindonesia #manukahoneyphilippines #manukahealthjakarta #manukahealthvietnam #manukahealthpropolis #manukaflowers #mieldemanuka #mieledimanuka #manuka #honey #mjalte #mjaltimanuka #prod_bio
#porositbluzentende ,bluza me design sipas deshires tuaj  Cmimi 16 mije leke  Per porosi kontaktoni ne dm  #tirane #durres #shkoder #vlore #albania #tshirt #photo #design #printing #photography #king #international #boss #new
#like4like#liking#likeall#likeforlike#likes4likes#love#instagood#tagblender#tagblender#likesforlikes#ilikeback#liketeam#liker#ilike#likealways#likebackteam#ilikeyou#ilikeit#likeme#tflers#likes#likesback#photooftheday#likesforlike#iliketurtles#likes4followers#likemebac#ilu#likesreturned#l4l
Mein bruder ❤
marselogjoka001
_d_a_sh_n_i_
#richkidstirana
💙ime ,ne 2019
classic🌁 #holidays#albania#white#town#new#modern#photography#art#city
#krujë Castle #albania
fustanemeqera.zd
😍🙏🏻
Eccoci!
❤️❤️❤️❤️ 💞#mycinema 💞#neslihanatagul 💞 💞#ekinkoç 💞 💞#karasevda 💞 💞#muratboz 💞 💞#burakozcivit 💞 💞💞💞💞💞💞💞 💞💞💞💞💞💞💞 💞💞💞💞💞💞💞
...🤫😞😥ta dish bebe sjam si ai 🙈👊💪✌😊🙏@te_dua_deri_ne_infinit
Olha a minha linda afilhada que amo de paixão...ela é toperson!!! Kkkkkk#europe #albania #beachstyle #tbt❤️
shkrimet_e.saj
#455cars #cars #carsofalbania #carssong ❤️👑❤️👑❤️
Mirëdita 😊 Stafi i prod_bio ju uron një të dielë sa më të mbarë 😊 Mjalti Manuka me me MGO 100+, me MGO 250+ dhe MGO 400+, sasia 500 gr 😍 Mjalti Manuka është produkt bio, i certifikuar, i ardhur nga Zelanda e Re 🇳🇿. Jemi të autorizuar për shitje nga Manuka Honey New Zealand 🤩 Skadenca e mjaltit: 2020-2021. Mjalti Manuka lufton dhe parandalon HELICOBACTERET dhe bakteret e tilla si: Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus. Ky mjaltë përmirëson shëndetin e zemrës dhe gjithashtu rregullon lëvizjen e gjakut pasi e hollon. Gjithashtu mjalti Manuka forcon imunitetin ndaj sëmundjeve, pastron mykun e gojës, shëron bajamet, ndalon rritjen e qelizave kancerogjene, ndihmon për të shëruar diabetin dhe redukton efektet anësore të proceseve si rrezatim, kimioterapi etj. Bëjmë dërgesa (me shumicë dhe pakicë) në tërë territorin e Republikës së Shqipërisë 🇦🇱 dhe në Republikën e Kosovës 🇽🇰. Pagesa, në momentin e dorëzimit të produktit.  Për porosi na shkruani në inbox, whatsapp ose kontaktoni në nr. e cel: +355676500436. Prod_bio, cilësi dhe besueshmëri 😊 #manukahoney #newzealandhoney #manukahealthindonesia #manukahealthmanila #manukahealthitalia #manukahealthphilippines #premiummanuka #manukapremium #food #manukadoctor #manukabeauty #manukahonig #manukatree #manukalove #manukahoneymanila #manukahoneyserum #manukalife #manukahoneyindonesia #manukahoneyphilippines #manukahealthjakarta #manukahealthvietnam #manukahealthpropolis #manukaflowers #mieldemanuka #mieledimanuka #manuka #honey #mjalte #mjaltimanuka #prod_bio
🥰💞 @noizy • • • • • • • #u_mesova_pa_ty #shqiperi #shqiptar #shqiperia #albanien #alb #shkoder #durres #elbasan #tirana #mitrovica #tetova #prizren #noizy
lleshieduart1
👿💀
kociajledja23
💙
olgertahirllari
....Cdo gje Lidhet me ty 🤩😘😘❣❤💕@te_dua_deri_ne_infinit
🔶www.onlyauto.al🔶 Zgjedhje e madhe makinash në Shqipëri! ⠀ #car #auto #makina #shitblerje #shqiperia #shqiperi #vetura #moto #onlyautoal #audi
Who opened the ☀️. We are trying to rest in here ( Ace ) . . ☝️Follow @django_britishblue 👌Double Tap if u like . . . #britishshorthair #britishkitten #lilac #sleepykitty #britishshorthairkitten #britishshorthairlovers .... ... .. .
altin_english
Pjesa #119 Nuk me vjen keq nese nuk do kete nje baba te kujdeset per ate ,tha ajo duke ironizuar muhabetin - ne rregull helena do mbaj pergjesi per ate dhe ty tha gerti ,I ndjer ne faj per ate foshnje te pafajshem , I duhet te martohej sa me pare me helenen qe te kujdesej per femijen e saj , po oli I tij ku do jetonte dot ai pa engjullin e tij, sapo helena u largua ai filloj te mbytej ne alkol mendoj se ai do I jepte zgjidhje , vendoi te shkonte te takonte olin e tij , duhet ti jepte lamtumiren e fundit sepse do largohej nga ai vend bashk me helenen qe olin mos ta shihte me ,sepse do lendohej , por alkoli ishte me I fort se ai I jepte makines me nje shpejtesi dhe lotet nuk I pushonin nga syt , vetem therriste emrin e olit , zot sa keq ndjehej , papritur makina e tij perplaset ,e vetmja gje qe arriti te degjonte ishte , eshte gjall apo jo , humbi ndjenjat , e derguan ne spital , eriku sapo e pa u tmerrua , ate dit oli ishte permendur dhe therriste vetem emrin e gertiti cfare ti thoshte ai tashme asaj , gerti skishte shpetim per jeten e tij , kishte pesuar nje tronditje te rend - babi dua qe gerti te vij ketu dua te bisedoj me ate ku eshte ,tha oli me lot ne sy - zemra babit gerti ka shkuar ne nje udhetim , ami e kishte trajtuar shum keq per tradhetin qe ai kishte bere dhe u largua , e genjeu eriku skishte cti thoshte vajzes se tij tjeter - por babi un ja kam falur ate tradheti un e dua ,te lutem komuniko me ate dua te flas ,te lutem , por eriku sdinte cti thoshte , degjoj doktoret qe kaluan me shpejtesi , dhe than e humbem ai djal vdiq , erikut iu keputen krahet , pra gerti nuk mundi ti mbijetonte aksidentit ,nje pik loti I ra nga syt ,oli e pa - babi cfare ke...Vvazhdon...
elesidori
drivingschool2017_
Mirëmëngjesi 🤗 Prod_bio ju uron një fundjavë sa më të mbarë 🤩 Mjalti Manuka Honig me MGO 300+ 😍, produkt bio, i certifikuar. Jemi të autorizuar për shitje nga Manuka Honey New Zealand 🤩 Skadenca e mjaltit: 2020-2021. Mjalti Manuka lufton dhe parandalon HELICOBACTERET dhe bakteret e tilla si: Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus. Ky mjaltë përmirëson shëndetin e zemrës dhe gjithashtu rregullon lëvizjen e gjakut pasi e hollon. Sheqeri që përmban është nga lulet që nuk trash gjakun. Nëpërmjet mjaltit Manuka bëhet më e kollajtë lëvizja e gjakut nga zemra Gjithashtu mjalti Manuka forcon imunitetin ndaj sëmundjeve, pastron mykun e gojës, shëron bajamet, ndalon rritjen e qelizave kancerogjene, ndihmon për të shëruar diabetin dhe redukton efektet anësore të proceseve si rrezatim, kimioterapi etj. Bëjmë dërgesa (me shumicë dhe pakicë) në tërë territorin e Republikës së Shqipërisë 🇦🇱 dhe në Republikën e Kosovës 🇽🇰. Pagesa, në momentin e dorëzimit të produktit.  Për porosi na shkruani në inbox, whatsapp ose kontaktoni në nr. e cel: +355676500436. Prod_bio, cilësi dhe besueshmëri 😊 #manukahoney #newzealandhoney #manukahealthindonesia #manukahealthmanila #manukahealthitalia #manukahealthphilippines #premiummanuka #manukapremium #food #manukadoctor #manukabeauty #manukahonig #manukatree #manukalove #manukahoneymanila #manukahoneyserum #manukalife #manukahoneyindonesia #manukahoneyphilippines #manukahealthjakarta #manukahealthvietnam #manukahealthpropolis #manukaflowers #mieldemanuka #mieledimanuka #manuka #honey #mjalte #mjaltimanuka #prod_bio
per_ty_kjo_zmr_rreh
💔
a rare pic of me smiling :-) • • • 📷 : @xhessphotography 👗 : @yoinscollection
losst_s__
Një xhiro me biçikletë në Maldives (💙). Mos kujtoni se harrova (😉) normal që & plazh (😂)...😍😍😍😍😍😍😍😍😊 . . 📍Maldives, Asia 🌍. . .  Fotoja është shkrepur nga: @davidauer_ 📸. . . #maldives #maldivesisland #maldivesislands #bikeriding #beachlovers #bikelovers #ridingabike #swimminglovers #swimming_time #plazhi #plazh #pamje #superpamje #jetobukur #vacationstyle #vacationmode #xhiromebiciklete #ishull #ishulli #ishujt #islandliving #islands #udhetim #udhetimefrymezuese #udhetime #pushime
kl3v1_kalia_
lisanders
sandri__89
#shqiperiasieuropa🇦🇱🇪🇺
...Love my Shpifsre 😘😘😍❤🤩💕@te_dua_deri_ne_infinit
Patek Philippe Nautilus -20% OFF⚡️ ◾️Top Quality 🅰️🅰️🅰️ • Automatic ▪️Sapphire Glass💎 & Water Resistant💦 Porosit tani: •Direct Message📥 •Whatsapp(+355 69 74 74 952) #transportfalasnetirane🚕 #transportkudo🇦🇱 #worldwideshipping🌎
Албания...Многие годы закрытая для всех страна. Собираясь туда, даже не имела никакого представления о ней. Удивила своей историей, скоростью развития после снятия ограничений, людьми. А деревеньки Албании меня очень очаровали )
...Realiteti hidhur🙈😞🙏😥😭😣@te_dua_deri_ne_infinit
😩👎🚫🚫🤙🤙 ajde puc me dhap 👅👅👀😉🌹🤴👸 #bloger_writer_1👦🙉 #bloger_writer_1
🔥🙏 #hmdl#mercedes
Mirëmëngjesi 😊 Stafi i prod_bio ju uron një të Premte sa më të mbarë 😊 Mjalti Manuka me Factor 16, sasia 500 gr 😍, produkt bio, i certifikuar, i ardhur nga Zelanda e Re 🇳🇿. Jemi të autorizuar për shitje nga Manuka Honey New Zealand 🤩 Skadenca e mjaltit: 2020-2021. Mjalti Manuka lufton dhe parandalon HELICOBACTERET dhe bakteret e tilla si: Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus. Ky mjaltë përmirëson shëndetin e zemrës dhe gjithashtu rregullon lëvizjen e gjakut pasi e hollon. Gjithashtu mjalti Manuka forcon imunitetin ndaj sëmundjeve, pastron mykun e gojës, shëron bajamet, ndalon rritjen e qelizave kancerogjene, ndihmon për të shëruar diabetin dhe redukton efektet anësore të proceseve si rrezatim, kimioterapi etj. Ndër të tjera ky mjaltë ndihmon edhe për të shtuar peshën e trupit 😍 Bëjmë dërgesa (me shumicë dhe pakicë) në tërë territorin e Republikës së Shqipërisë 🇦🇱 dhe në Republikën e Kosovës 🇽🇰. Pagesa, në momentin e dorëzimit të produktit.  Për porosi na shkruani në inbox, whatsapp ose kontaktoni në nr. e cel: +355676500436. Prod_bio, cilësi dhe besueshmëri 😊 #manukahoney #newzealandhoney #manukahealthindonesia #manukahealthmanila #manukahealthitalia #manukahealthphilippines #premiummanuka #manukapremium #food #manukadoctor #manukabeauty #manukahonig #manukatree #manukalove #manukahoneymanila #manukahoneyserum #manukalife #manukahoneyindonesia #manukahoneyphilippines #manukahealthjakarta #manukahealthvietnam #manukahealthpropolis #manukaflowers #mieldemanuka #mieledimanuka #manuka #honey #mjalte #mjaltimanuka #prod_bio
alesia_aiselaa
Kjo pjesë 😢💔
Keeping the Bebo&Shalja family going you were probably 4-5years old and I wasn’t even born when our parents opened the first pasta factory in our region. My father would have been 32 and yours 37. That puts me and you being at the same age as our parents me and you also have a 4-5year age difference. I think in the next 7 years we are gonna surpass not what they had at the time but what they have at the present. I keep telling you Im gonna make it big and everyone will see it all i need from you is to keep dealing with my short temper. Thanks for always being there brother. I trusted you with everything i had and I never found a penny stolen. Thanks “cuni xhait” @dardan_shalja “Lets make history repeat itself even stronger this time” !
😈

Loading