Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

@konyaspor

Atiker Konyaspor Kulübü

konyaspor

Atiker Konyaspor Spor Kulübü Resmi Instagram Hesabı - The Official Instagram Account of Atiker Konyaspor

 • 29K Total Likes
 • 300 Tot. Comments
Bugün Kayserispor’u konuk ediyoruz. #yükselmevakti
Atiker Konyaspor’umuz 23.haftada İ.M. Kayserispor’u konuk edecek Atiker Konyaspor’umuz, Spor Toto Süper Lig’de 23.hafta maçında yarın (24 Şubat Pazar günü) İ.M. Kayserispor’u konuk edecek. Atiker Konyaspor- İ.M. Kayserispor Spor Toto Süper Lig 23.hafta maçı 24 Şubat Pazar günü (yarın) Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda saat 16:00’da başlayacak ve Arda Kardeşler düdük çalacak. İki takım Süper Lig’de bugüne kadar 21 kez karşı karşıya gelirken, bu maçlardan 8’ini Atiker Konyaspor’umuz, 6’sını İ.M. Kayserispor kazandı, 7 mücadele ise beraberlikle sonuçlandı.
Önceki gün sağ bileğinde iki kemik birden kırılan futbolcumuz Adis Jahovic’in oğlu Lejs Jahovici, kulüp menajerimiz Seçkin Özdil ve takım kaptanlarımızdan Ali Turan ile Selim Ay hastanede ziyaret etti. Küçük Lejs’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en yakın zamanda sahalara dönmesini temenni ederiz. 💚👶
Takımımız yapılan antrenmanla Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürdü 24 şubat Pazar günü Spor Toto Süper Lig’in 23.hafta maçında Kayserispor’u konuk edecek Atiker Konyaspor’umuz, hazırlıklarını bir gün aradan sonra yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde yapılan antrenmana tedavilerine devam edilen ve takımdan ayrı çalışan Ömer Ali Şahiner, Mustapha Yatabare, Jens Jonsson, Fallou Diagne, Paolo Hurtado ile izinli olan Adis Jahovic katılmadı. Koşu, ısınma hareketleri ve çabukluk çalışması ile başlayan antrenman 6’ya 3 topla oyun ve taktik çalışma ile sona erdi.
Futbolcumuz Yatabare'nin son antrenmanda bir pozisyonda ayağının kayması sonucu, yaşadığı sakatlığın ardından yapılan tetkiklerde diz iç yan bağlarında zorlanma tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır.
Bugün takım kaptanlarımızdan #aliÇamdalı’nın doğum günü. Mutlu Yıllar @alicamdali8!
Kulübümüze nezaket ziyaretleri sürüyor Başkanımız Hilmi Kulluk ve Asbaşkanımız Mehmet Günbaş, bugün genel müdürümüz Bahri Bıçakçı’nın da hazır olduğu nezaket ziyaretlerinde ilk olarak Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu, KON TV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, haber Müdürü Ahmet Akbıyık, Spor Müdürü Selahattin Akçakaya, ANMEG Digital Medya Direktörü Mustafa Kara’yı misafir etti. Başkanımız daha sonra Türkiye Futbol Adamları Derneği Konya Şube başkanı ve Genel Merkez yönetim Kurulu üyesi Dursun Seyis ile beraberindeki heyeti kabul etti. Günün bir başka ziyareti ise Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı Faruk Özselek oldu. Günün son ziyareti ise Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmi Uyanık tarafından gerçekleştirildi. Başkanımız Hilmi Kulluk ve Asbaşkanımız Mehmet Günbaş ile misafirlerimiz, Atiker Konyaspor’umuzla birlikte gerçekleştirmeyi düşündükleri projelerin yanı sıra fikir alışverişinde bulundular. Ziyaretlerin sonunda Başkanımız misafirlerimize Atiker Konyaspor’umuzun hediyelerini takdim etti.
Spor Toto Süper Lig 23. haftada Kayserispor ile oynayacağımız karşılaşmayı hakem Arda Kardeşler yönetecek.
Avrupa heyecanını yeniden yaşamak için tribün desteği şart Başkan Yardımcımız Okay Tınkır bir açıklama yaparak İ.M Kayserispor ve Göztepe maçlarını taraftar desteği olmadan kazanmanın zor olduğunu söyledi. Başkan Yardımcımız Okay Tınkır açıklamasında şu görüşlere yer verdi. Bu pazar evimizde teknik direktör değişikliğinin ardından son haftalarda büyük bir çıkış yakalayan ve oynadığı 8 karşılaşmada mağlubiyet yüzü görmemiş, motivasyonu yüksek, kaybetmeme alışkanlığı kazanmış bir takımla karşılacağız. İ.M Kayserispor kulübü ve taraftarları geçmişten gelen iyi ilişkiler ile kardeşlik hukuku ekseninde önemsediğimiz, saygı duyduğumuz bir camiadır. Başta sayın başkan ve yönetim kurulu olmak üzere Konya’ya gelen tüm taraftarları layıkıyla ve şehrimize yakışan bir şekilde ağırlayacağız. Öte yandan tıpkı İ.M Kayserispor gibi biz de teknik direktörümüz Aykut Kocaman ile güzel bir ivme yakaladık. Bu çıkışı devam ettirmek ve Avrupa kupalarına katılabilmek için son haftalarda ortaya koyduğumuz iradeli, disiplinli oyunu son maça kadar aynı şekilde sürdürmek istiyoruz. Bu doğrultuda yönetim kurulu olarak bütün imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Hiç bir Anadolu takımı tribün desteği olmadan Avrupa Kupalarının hayalini bile kuramaz. Avrupa’ya yeniden gideceksek, hep birlikte bu heyecanı yeniden yaşayacaksak, tribün desteği şart. Bunun için yapılmayanı yaptık ve bilet fiyatları politikamızda değişikliğe gittik. Şu saatten sonra tıpkı yönetimimiz, takımımız gibi taraftarlarımızın da bütün dikkatleri ve enerjilerini bu hedef doğrultusunda birleştirmeleri gerekmektedir. İki hafta üst üste evimizde oynayacağız. Bu avantajı iyi kullanmamız gerekiyor. Sakat ve cezalı oyuncularımız var. Bir takım olumsuzluklara rağmen tribünlerdeki enerjinin sahada ter döken, formamız, armamız ve şehrimiz
Antrenman Günlüğü (20 Şubat Çarşamba Çalışması) Atiker Konyaspor’umuz, 24 Şubat Pazar günü Kayserispor ile iç sahada oynayacağı 23.hafta maçının hazırlıklarında günü öğleden sonra yaptığı antrenmanla geride bıraktı. Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde Kayacık Tesisleri’mizde yapılan antrenmana tedavilerine devam edilen Ömer Ali Şahiner, Jens Jonsson ve Fallou Diagne katılmazken, Paolo Hurtado takımdan ayrı olarak fizyoterapist Salih Kırışka yönetiminde, Selim Ay ise çalışmanın tamamında takımla çalıştı. Salonda yapılan CORE ısınma ve kuvvet çalışması ile başlayan antrenman sahada çabukluk hareketleri ve topla oyun ile devam etti. Oyuncularımız antrenmanı çift kale maç ile tamamladı.
Bugün yardımcı antrenörlerimizden Alper Aşçı’nın doğum günü. Başarılarla dolu nice yıllara! 🎉🎁
“Takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık” Başkanımız Hilmi Kulluk’un Konyaspor Dergisi’nin 42. sayısında yayımlanan başyazısı şöyledir: Sevgili Konyasporlular; Saha sonuçlarının bizleri mutlu ettiği bir dönem yaşıyoruz. Sezon başında ve ilk yarının ortalarına doğru inişli çıkışlı performans grafiklerimiz şimdi olması gerektiği noktada ilerliyor. Ortaya konan mücadele, futbol, istek, arzu hem yönetimimizin hem de camiamızın beklentileri doğrultusunda gelişiyor. Saha içindeki bu değişimi ve dönüşümü bizlere yaşatan Sayın Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman’a ve hocamızın istediklerini harfiyen yerine getirmeye gayret eden sorunsuz ve karakterli oyuncu gurubumuza camiamız adına teşekkür ediyorum. Bir bütün olarak iyi bir ivme ve sinerji yakaladık. En büyük arzumuz bu sinerjinin sezon sonuna kadar devam etmesi. Bunun için üzerimize düşen vazifeleri en üst perdeden yapabilmek için yoğun mesai ve çaba içinde olacağız. Umuyoruz ve inanıyoruz ki; sezon sonunda hepimizin yüzünü güldürecek bir başarı öyküsüyle karşınızda olacağız. Atiker Konyaspor artık bütün birimleriyle kurumsallaşmasını en üst düzeyde geliştirmiş ve bu seviyeyi her geçen gün daha da artıran bir kulüp halini almıştır. Stadyum, Kayacık, Tevfik Lav, alt yapı tesislerimiz ve idari binalarımızda gerçekleştirdiğimiz bakım onarım, tamirat tadilat ve yenileme çalışmaları neticesinde yaşam/çalışma alanlarımızı modern bir hale getirdik. Profesyonel takımımızın yanı sıra, pilot takımımız Anadolu Selçukspor ile alt yapımızın ihtiyaçları olan teknolojik yatırımlara bu dönemde öncelik tanıdık. Yönetimimiz Kurulumuzun çok kıymetli üyeleriyle birlikte iç saha ve deplasmanlarda takımımızı asla yalnız bırakmadık. Gittiğimiz deplasmanlarda Atiker Konyaspor Kulübü ve camiasına hak ettiği saygıyı gösteren kulüpleri evimizde misafir ederken

Loading