Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

 • 164 Total Likes
 • 5 Tot. Comments
YILLIK SADECE 150 tl Ye İŞLETMENİZİN REKLAMINI HEM GOOGLE DE HEM SOSYAL MEDYADA YAPALIM #kilis#reklam#wepsite#online#satış#pazarlama#müşteri
Filikler Nakliyat olarak ; şehir içi , şehirler arası evden eve taşıma hizmetleri yapmaktayız. Babadan oğula geçen tecrübe ve deneyimle işimizi ilk gün ki heyecanla yapıyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Her türlü nakliye işleri özen ve itina ile yapılır.
Dervişoğlu Şark Sofrası kuruluşundan bu yana tüm kebab çeşitleri, meşhur kilis tavası , çiğ köftesi ve daha bir çok lezzeti ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile temizlik ve hijyenden ödün vermeden Kilis’te bir marka olmaya başaran Dervişoğlu kendi fırınını da içinde barındıran yegane işletmelerdendir. Gerek çalışan personelleri , gerekse damak lezzeti açısından Kilis’te uğrayabileceğiniz mekanların başında gelen Dervişoğlu, müşteri memnuniyetini esas alan bir zihniyetle her geçen gün daha ileriye gitmenin gururunu yaşamaktadır.
Kilis’te yepyeni bir otel anlayışı getiren Lina Suite Hotel misafirlerini ağırlamaya başladı. Lina Suite Hotel geniş ve ferah odaları,şık atmosferi ile misafir memnuniyetine odaklı bir konaklama sunuyor. Zevkle tasarlanan 30 suit odası, kaliteli hizmet anlayışı ve tüm detayları ile kendinizi evinizde ve aynı zamanda özel hissedeceksiniz. Sadelik ve konforu birleştiren Lina Suite Hotel; keyifli, huzurlu ve temiz bir konaklama için aklınıza gelen ilk yer olacaktır.Lina Suite Hotelde sizler için her şey düşünüldü…
Bizim bahçe Kilis Devlet Hastahanesi karşısında bulunan fast food , dürüm ve meşrubat çeşitleri ile özel günlerinizde uğrayabileceğiniz nezih mekanlardan biridir.Yaptığımız aktiviteler; 1- Doğum Günleri 2- Nişan 3- Toplu Yemek Organizasyonları 4- Aile Toplantıları Herkesi bekleriz.
Bayteks Teknik Tekstil 1992 yılında kurulmuştur. Bilgi, Kalite ve Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; yapmış olduğu yatırımlarla hızlı büyüme göstermiş ve bulunduğu sektörler içerisinde hak etmiş olduğu başarıyı kazanmıştır. Şuanda sahibi olduğu ve iştirak ettiği 7 adet şirketi ile 4 farklı iş kolunda 750 çalışanı ile üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 2003 yılından beri Nonvowen sektöründe faaliyetlerini sürdüren Bayteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş. , Kilis Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda 500Ton/ay SMMS, 120 Ton/ay MeltBlown, 500 Ton/ay SB üretim kapasitesine sahiptir. 120 çalışanımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve katma değerli çözümlerle karşılamaya devam etmekteyiz.
Çiloğlu Oto Ekspertiz , Tahir ÇİLOĞLU tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Oto bakım , boya ve kaporta işinde yaklaşık 25 sene çalışan Tahir ÇİLOĞLU Kilis’teki en büyük ve kaliteli oto ekspertiz işletmesini kurmuş, son teknoloji makinelerle işleyişine devam etmektedir. Her türlü aracı , en kısa zamanda, en detaylı şekilde inceleyip, raporlayan ÇİLOĞLU OTO EXPERTİZ, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
ALFA BREAD 2015 Yılından bu yana çıktığı bu yolda kurumsal kimlik, kurumsal bakış , yenilikçi ve inovasyona açık bir tutumla yoluna devam etmektedir. İşinin ehli makine,mekanik ve elektrik/elektronik mühendisleri ile her zaman daha iyi makine ve üretim hatları üreten ALFA BREAD’ in amacı ,sektöründe ilk tercih edilen işletme olmasıdır. 5000 m2 alanda işleyişine devam eden ALFA, KİLİS organize sanayi bölgesinde işleyişine devam etmektedir.
HERŞEY MEMLEKET İÇİN 3 FARKLI ARAMA MOTORUYLA (MESLEK DALI- MAHALLE SEÇİMİ - İŞLETME SEÇİMİ) İŞLETME NEREDE RAHATÇA BULUNABİLECEK... GÜNLÜK 1 ÇAY PARASINA 1 YILLIK GOOGLE ARAMA MOTORLARI VE SOSYAL MEDYA DA İŞLETMENİZİ TANITALIM 1 HAFTA ÜCRETSİZ İŞLETME TANITIMIZI YAPMAYA BAŞLAYIN.. kilisrehberim.com