Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

@kasimpasask

Kasımpaşa Spor Kulübü

kasimpasask

#SemtAşkı

 • 8K Total Likes
 • 720 Tot. Comments
Maç Sonu #alanyaspor: 3 #kasımpaşa: 0 #süperlig
İlk Yarı #alanyaspor: 1 #kasımpaşa: 0 #süperlig
30' Maç devam ediyor. #alanyaspor: 1 #kasımpaşa: 0 #süperlig
Kasımpaşamız ısınmak için sahaya çıktı. #alanyaspor 🔹#Kasımpaşa #süperlig
🔥Kasımpaşamız stada geldi. #alanyaspor🔹#kasımpaşa
⏱Maç saati yaklaşıyor Kasımpaşamız birazdan Bahçeşehir Okulları Stadı’nda olacak💪 #kasımpaşa🔵⚪
Sahaya çıkacak 11'imiz belli oldu ✅ #alanyaspor🔹#kasımpaşa #haydipaşa
‪🔥MAÇ GÜNÜ‬ ‪⚽ A. Alanyaspor🔹Kasımpaşa ‬ ‪⏰ Bugün 16:00‬ ‪🏟 Bahçeşehir Okulları Stadyumu‬ ‪📺 beIN SPORTS 1‬ ‪🗣#HaydiPaşa‬
💪 Kasımpaşamız #süperlig’in 23. haftasında #alanyaspor ile karşılaşıyor. 🤔Paşalılar, sizce karşılaşma hangi skorla tamamlanır?
Kasımpaşamız, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 23. haftasında yarın 16:00'da oynayacağı A. Alanyaspor maçı hazırlıklarını tamamladı. #kasımpaşa🔵⚪️
Kasımpaşamız, Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı karşılaşma için Alanya’ya ulaştı. #kasımpaşa🔵⚪️
🎯✅Yarışma | Paşalılar! Sorduğumuz sorunun cevabı “#DavidPavelka” olacaktı. 🗳Doğru cevabı veren taraftarlarımızın arasından 2018-2019 Sezonu KAPALI MARATON tribün kombine bileti kazanan taraftarımız @_salihtorun oldu. Kendisini tebrik ediyor ve ödülü almak üzere sayfamıza mesajla ulaşmasını rica ediyoruz. Katılımınız için teşekkür ederiz. Yeni ödül ve yarışmalar için takipte kalın.
🎯✅Yarışma | Paşalılar! Şimdi tahmin zamanı; Sizce KİM BU PAŞALI? 🗳Cevaplarınızı; #kasımpaşa hashtagi ile beraber 3 arkadaşınızı etiketleyerek fotoğrafın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir. Örneğin silüetin Veysel Sarı’ya ait olduğunu düşünüyorsanız “#Kasımpaşa Veysel Sarı” şeklinde yorum yazmanız ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli olacaktır. Bu etiket olmadan verilen cevaplar geçersiz olacaktır. Soruyu doğru cevaplayan bir şanslı taraftarımız, #kasımpaşa’mızın 2018-2019 sezonu KAPALI MARATON tribün kombine biletini kazanacak ! YARIŞMA KURALLARI *Yarışma ile ilgili atılan posta doğru cevabı yorum olarak yazan ve Kasımpaşa Resmi İnstagram hesabını takip eden kişiler katılma şansı kazanacaktır. *Kazanan, katılımcılar arasından rastgele seçilecektir. *Her kullanıcı, yarışmaya sadece 1 kez katılabilir. *Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, kombine kazanamazlar. *Kombine kazanan taraftarımız, Kasımpaşa resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır. *Kasımpaşa, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. *Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Herkese iyi şanslar!
Kasımpaşamız, #alanyaspor maçı hazırlıklarına devam ediyor. #kasımpaşa🔵⚪️
📊İstatistik #alanyaspor #kasımpaşa arasındaki son 4 karşılaşma.
Kasımpaşamız, #alanyaspor maçı hazırlıklarını bugün yaptığı antrenman ile sürdürdü. #kasımpaşa🔵⚪️
Kasımpaşamız, deplasmanda #alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklılarına devam ediyor. #kasımpaşa🔵⚪️
Kasımpaşamız, #alanyaspor maçının hazırlıklarına başladı. #kasımpaşa🔵⚪️

Loading