Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

@kardemirkarabukspor

Kardemir Karabükspor

kardemirkarabukspor

Kardemir Karabükspor Kulübü Resmi Sosyal Ağ

  • 5K Total Likes
  • 95 Tot. Comments
Mutlu Yıllar Emre Eser🎂🎂
MS | K.Karabükspor:1 İstanbulspor A.Ş.:1
İY | K.Karabükspor:1 İstanbulspor A.Ş.:0
Takımımız ısınıyor
İstanbulspor A.Ş. maç kadromuz
Soyunma odamız hazır
Bugün parçalı formamızla sahadayız
İstanbulspor A.Ş. maçımız forma setleri
Mutlu Yıllar Arif Bostancı
Takımımız, Spor Toto 1. Lig'in 15. haftasında yarın saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda İstanbulspor A.Ş. ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde gerçekleşen antrenmanda takımımız taktik çalışma yaptı.
Karabük İyi Parti İl Başkanı Mehmet Aksoy, Başkan Yardımcısı ve İl Sekreteri Mehmet Ersoy, Merkez İlçe Kurul Üyesi Hüseyin Akbaş, Merkez İlçe Muhasip Dilek Bulut ve Disiplin Kurulu Başkanı Bülent Çetin kulüp başkanımız Mehmet Yüksel'i makamında ziyaret etti. Kulüp başkanımız Mehmet Yüksel ziyaretlerinden dolayı Karabük İyi Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri'ne teşekkür ederken, İl Başkanı Mehmet Aksoy takımımıza Spor Toto 1. Lig'de başarılar diledi.
Kulüp başkanımız Mehmet Yüksel, salon sporları sorumlumuz Özgür Kıylıoğlu ve teknik direktörümüz Taner Öcal ilimize atanan Vali Fuat Gürel'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Vali Fuat Gürel, kulüp başkanımız Mehmet Yüksel'e, salon sporları sorumlumuz Özgür Kıylıoğlu'na ve teknik direktörümüz Taner Öcal'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek takımımıza Spor Toto 1. Lig'de başarılar diledi. Kulüp başkanımız Mehmet Yüksel de Vali Fuat Gürel'e isminin yazılı olduğu 78 numaralı formamızı ve atkımızı hediye etti.
Kulüp başkanımız Mehmet Yüksel ve teknik ekibimiz  Safranbolu Yazıköy Kum Saati Restaurant Cafe'de takımımız ve basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sonunda Yazıköy Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Deniz Tüzer, kulüp başkanımız Mehmet Yüksel'e derneğe vermiş olduğu katkılardan dolayı  plaket takdim etti ve takımımıza Spor Toto 1.Lig'de başarılar diledi.
Vefatının 21. yılında Çelik-iş Sendikası ve Kulübümüz Efsane Başkanı Metin Türker mezarı başında anıldı. Törene kulüp başkanımız Mehmet Yüksel, asbaşkanımız Ulvi Üngören, kulübümüz genel müdürü Sezai Açıkgöz, kulübümüz genel koordinatörü Nurhan Barışkan, teknik direktörümüz Taner Öcal ile teknik ekibimiz ve sporcularımız da katıldı. Kuran-ı Kerim ve duaların okunduğu tören Türker'in mezarına karanfil bırakılması sonrası son buldu.
U18 Milli Takımı'nın 11 - 15 Aralık 2018 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı Uluslararası Dörtlü Turnuva'nın aday kadrosuna oyuncumuz Fatih Tultak davet edildi. Oyuncumuz Fatih Tultak'ı tebrik eder, U18 Milli Takımı'na turnuvada başarılar dileriz.  10 Aralık 2018 Pazartesi günü Zagreb'e geçecek U18 Milli Takımı, turnuvadaki ilk maçında 11 Aralık 2018 Salı günü TSİ 13:00'te Pula şehrinde Bosna Hersek ile karşılaşacak.
Kulüp başkanımız Mehmet Yüksel, altyapı sorumlumuz Adem Yılmaz ve salon sporları sorumlumuz Özgür Kıylıoğlu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'ye makamında nezaket ziyaretinde bulundular.  Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kulüp başkanımız Mehmet Yüksel'e altyapı sorumlumuz Adem Yılmaz'a ve salon sporları sorumlumuz Özgür Kıylıoğlu'na ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.
Kulübümüz eski altyapı antrenörü Kamil Emanet'in annesi Leman Emanet'in vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhume Leman Emanet'e Allah'tan rahmet; başta Kamil Emanet ve ailesi olmak üzere tüm sevenlerine ve yakınlarına da başsağlığı dileriz.  Kardemir Karabükspor Kulübü ***Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip 5000 Evler Ulu Camii'nde kılınacaktır.***
Takımımız, Spor Toto 1. Lig'in 15. haftasında Cumartesi günü saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda İstanbulspor A.Ş. ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile başladı. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız ısınma hareketlerinin ardından koordinasyon çalışması ve yarım sahada çift kale maç yaptı.

Loading