Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

@kardemirkarabukspor

Kardemir Karabükspor

kardemirkarabukspor

Kardemir Karabükspor Kulübü Resmi Sosyal Ağ

 • 4K Total Likes
 • 111 Tot. Comments
Takımımız Spor Toto 1. Lig'in 23.haftasında Pazar günü saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda TY Elazığspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını öğle saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız ısınma hareketlerinin ardından 5'e 2 top kapma çalışması ve koordinasyon çalışması yaptı.
Mutlu Yıllar Sezer Gündüz 🎂🔴🔵
⚽️📸🔴🔵 Takımımız Spor Toto 1. Lig'in 23.haftasında Pazar günü saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda TY Elazığspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız ısınma hareketlerinin ardından pas koordinasyon çalışması, şut çalışması ve taktik çalışma yaptı.
Mutlu yıllar Oğuz Eken 🎂🔴🔵
Spor Toto 1.Lig'in 23. haftasında pazar günü saat 13.30'da TY Elazığspor ile oynayacağımız müsabakanın hakemi Murat Erdoğan olarak açıklandı.
🎂🔴🔵 Futbolcumuz Furkan Kaçar'ın doğum günü teknik heyetimiz ve futbolcularımız tarafından pasta kesilerek kutlandı.
Takımımız Spor Toto 1. Lig'in 23.haftasında pazar günü saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda TY Elazığspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını öğle saatlerinde Prof.Dr. Burhanettin Uysal Ay Yıldızlı Stadyumu'nda gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız U21 takımı ile hazırlık maçı yaptı. Takımımız U21 ile yapılan karşılaşmayı 4-0 kazandı.
24.02.2019 Pazar günü saat 13.30'da Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan K.Karabükspor-TY Elazığspor Spor Toto 1.Lig müsabakasının e-bilet fiyatlarının; KUZEY - GÜNEY KALE ARKASI 5 TL MARATON ALT KAT VE ÜST KAT 10 TL KAPALI TRİBÜN ALT KAT - ÜST KAT 15 TL MİSAFİR TRİBÜN ALT KAT -ÜST KAT 5 TL olmasına karar verilmiştir. Maçın e- biletlerini www.passo.com.tr adresinden, stad gişesinden, NKOLAY ve AKTİF NOKTA' lardan passolig kartlarınıza yükletebilirsiniz. PASSOLİG kartına sahip olmak için www.passolig.com.tr adresinden başvuru formunu doldurmanız ya da stad gişesinden başvuru yapmanız gerekmektedir.
Mutlu yıllar Furkan Kaçar 🎂🔴🔵
⚽️📸🔴🔵 Takımımız, Spor Toto 1. Lig'in 23. haftasında 24 Şubat 2019 Pazar günü saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda TY Elazığspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını gerçekleştirdiği çift antrenman ile sürdürdü. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde sabah saatlerinde gerçekleşen antrenmanda takımımız salonda kuvvet çalışması yaparken, akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanda ise düz koşu, koordinasyon çalışması ve taktiksel çalışma yaptı.
🎂🔴🔵 Futbolcumuz Doğukan Sabih Toksöz'ün doğum günü teknik heyetimiz ve futbolcularımız tarafından pasta kesilerek kutlandı.
⚽️📸🔴🔵 Takımımız Spor Toto 1. Lig'in 23.haftasında Pazar günü saat 13.30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda TY Elazığspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile başladı. Teknik direktörümüz Taner Öcal yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız ısınma hareketlerinin ardından dayanıklılık ve çift kale maç çalışması yaptı.
Mutlu yıllar Doğukan Sabih Toksöz 🎂🔴🔵
Spor Toto 1.Lig 23.Hafta Rakibimiz: TY Elazığspor
MS | Osmanlıspor FK :3 K. Karabükspor :0
kardemirkarabukspor
kardemirkarabukspor
Takımımız ısınıyor #karabükünmaçıvar

Loading